Screen Shot 2016-05-20 at 10.51.51

Screen Shot 2016-05-20 at 10.51.51

2015/16 ÕPPEAASTA KEVADSEMESTRI LÕPUTÖÖDE KAITSMISTE AJAKAVA

24.05  10.00  Urbanistika, MA (Kanuti Gildi Saal, Pikk 20)

25.05  10.00  Kunstiõpetaja, MA (Suur-Kloostri 11, 103)

26.05  15.00/ 16.00  Sisearhitektuur, BA (Gerrit Rietveld Academie, Sandberg Instituut, Overschierstraat 188, Amsterdam, Holland. Toimub skype ülekanne Tallinnas Suur-Kloostri 11, 103 ja kust esitab ja kaitseb oma lõputööd ka üks tudengitest. (Kellaajad Amsterdam/Tallinn))

30.05  10.00  Muinsuskaitse ja konserveerimine, BA (Suur-Kloostri 11, 103)

30.05  10.00  Arhitektuur ja linnaplaneerimine, MA (Kanuti Gildi Saal, Pikk 20)

31.05  10.00  Sisearhitektuur, MA (Suur-Kloostri 11, 203)

31.05  10.00  Muinsuskaitse ja konserveerimine, MA (Suur-Kloostri 11, 103)

31.05  11.00  Kujunduskunst, BA (Tallinna Keskraamatukogu, Estonia pst 8)

31.05  10.00  Graafiline disain, BA (teoreetiline osa) (Kanuti Gildi Saal, Pikk 20)

01.06  18.00  Graafiline disain, BA (näituse avamine) (EKA galerii, Vabaduse väljak 6/8)

01.06  10.00  Stsenograafia, BA (Lembitu 12, 21)

01.06  10.00  Keraamika, BA (Estonia pst 7, 440a)

01.06  11.00  Vabad kunstid, BA (Tallinna Keskraamatukogu, Estonia pst 8)

01.06  12.00  Tootedisain, BA (Solarise Apollo raamatupood)

01.06  14.00  Animatsioon, BA (Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut, TLÜ, narva mnt 25)

02.06  10.00  Kunst, BA (Lembitu 10b, 136)

02.06  10.00  Nahakunst, aksessuaari- ja köitedisain, BA (Okupatsioonide muuseum, Toompea 8)

02.06  10.30  Meediagraafika (eesti keeles), Graafiline disain (eesti keeles) ja Graafiline disain (vene keeles); BA (Tallinna Keskraamatukogu, Estonia pst 8)

03.06  09.30  Tekstiilidisain, BA (Estonia pst 7, 426)

03.06  10.00  Moedisain, BA (Baltika Moelava, Veerenni 24)

03.06  10.00  Kunst, BA (Lembitu 10b, 136)

03.06  10.00  Ehte- ja sepakunst, BA (Suur-Kloostri 11, 103)

03.06  13.00  Moestilistika, BA (Baltika Moelava, Veerenni 24)

06.06  10.00  Kunstiteadus, BA (Suur-Kloostri 11, 103)

06.06  10.00 Tootedisain; MA (kinnised kaitsmised) (Kotzebue 1/ Põhja pst 7)

06.06  14.00  Tootedisain, MA (Kotzebue 1/ Põhja pst 7)

06.06  16.30  Disain ja rakenduskunst, MA (graafiline disain) (Kotzebue 1/ Põhja pst 7)

06.06  10.00  Kunst, MA (Kotzebue 1/ Põhja pst 7)

06.06  11.00  Klaasikunst ja -disain, BA (Estonia pst 7, 405)

07.06  10.00  Kunst, MA (Kotzebue 1/ Põhja pst 7)

07.06  10.00  Disain ja rakenduskunst, MA (klaasikunst ja -disain) (Kotzebue 1/ Põhja pst 7)

07.06  12.15  Disain ja rakenduskunst, MA (klaasikunst ja -disain) (Hop galerii, Hobusepea 2)

07.06  14.30  Disain ja rakenduskunst, MA (tekstiilidisain) (Eesti Lastekirjanduse Keskus, Pikk 73)

07.06  15.45  Disain ja rakenduskunst, MA (tekstiilidisain) (Kotzebue 1/ Põhja pst 7) 

07.06  18.00-20.00  Animatsioon, MA (Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut, TLÜ. Narva mnt 25)

07.06  10.00  Kunstiteadus, MA (Suur-Kloostri 11, 103)

08.06  10.00  Fotograafia, BA (Lembitu 12, 05)

08.06  10.00  Disain ja rakenduskunst, MA (keraamika) (Tallinna Keskraamatukogu, Estonia pst 8)

08.06  11.15  Disain ja rakenduskunst, MA (keraamika) (Kotzebue 1/ Põhja pst 7)

08.06  15.30  Disain ja rakenduskunst, MA (moedisain) (Kotzebue 1/ Põhja pst 7)

08.06  16.45  Disain ja rakenduskunst, MA (nahakunst, aksessuaari- ja köitedisain) (restoran Art Priori, Olevimägi 7)

08.06  13.00  Disain ja tootearendus, MA (EKA ja TTÜ ühisõppekava) (Kotzebue 1/ Põhja pst 7)

Kuupäevad

Asukoht

Täida küsitlus, võida meeneid!