Eesti Kunstiakadeemia

Tunniplaan

KUNSTIKULTUUR

Kunstiharidus

09:15 – 11:45 Arengu- ja pedagoogiline psühholoogia [MA Kunstiharidus 1], Kati Aus, Loeng, Kunstihariduse osakond, Suur-Kloostri 11

Muinsuskaitse ja konserveerimine

10:15 – 11:45 Monumentaalkunsti konserveerimine II [BA Muinsuskaitse ja konserveerimine 2] Ruum: S-103, Hilkka Hiiop, Loeng

12:15 – 13:45 Arhitektuuri konserveerimine II [BA Muinsuskaitse ja konserveerimine 2] Ruum: S-212, dots Oliver Orro, Loeng

14:00 – 15:30 Puitalusel maalide konserveerimine [BA Muinsuskaitse ja konserveerimine 3] Ruum: S-204, Merike Kallas, Loeng

15:45 – 17:15 Muinsuskaitse seadusandlus [BA Muinsuskaitse ja konserveerimine 3] Ruum: S-212, dots Oliver Orro, Loeng

Kunstiteadus

14:00 – 15:30 Kunstisotsioloogia [MA Kunstiteadus 1] Ruum: S-104, em prof Jaak Kangilaski, Loeng

15:45 – 17:15 Saksa keel II A1.2 [BA Kunstiteadus 1, BA Vabaaine] Ruum: S-104, Matthias Jost, Loeng

17:30 – 19:00 Saksa keel IV A2.2 [BA Kunstiteadus 2, BA Vabaaine] Ruum: S-104, Matthias Jost, Loeng

ARHITEKTUUR

Arhitektuur ja linnaplaneerimine

10:00 – 17:00 Arhitektuurne projekteerimine VIII [Arhitektuur ja linnaplaneerimine 4] Ruum: P-201, Maarja Kask, Ralf Lõoke, Loeng

10:00 – 13:30 Arhitektuurne projekteerimine II [Arhitektuur ja linnaplaneerimine 1] Ruum: P-301, prof Andres Alver, Loeng

12:00 – 14:15 Vormiõpetus I [Arhitektuur ja linnaplaneerimine 2] Ruum: P-305, Martin Melioranski, Lembit-Kaur Stöör, Loeng

14:00 – 17:00 Arhitektuurne projekteerimine VI [Arhitektuur ja linnaplaneerimine 3] Ruum: P-302, Siiri Vallner, Indrek Peil, Loeng

14:00 – 15:30 Üldine arhitektuuri ajalugu I [Arhitektuur ja linnaplaneerimine 1] Ruum: P-301, Elo Sova, Loeng

Sisearhitektuur

11:15 – 12:45 Üldkompositsioon II [BA Sisearhitektuur 1] Ruum: N-103, em prof Leonhard Lapin, Eriala tund

12:00 – 14:15 Vormiõpetus [BA Sisearhitektuur 2] Ruum: P-305, Lembit-Kaur Stöör, Eriala tund

13:15 – 14:45 Töö puidutöökojas II [BA Sisearhitektuur 1-1] Ruum: N-102, Avo Tragel, Eriala tund

15:00 – 16:30 Töö puidutöökojas II [BA Sisearhitektuur 1-2] Ruum: N-102, Avo Tragel, Eriala tund

KUNST

Animatsioon

09:00 – 12:00 Nukufilmi ettevalmistus II [BA animatsioon 2] Ruum: TLU N-418, Rao Heidmets, Eriala tund

09:00 – 10:30 Kunst ja ühiskond 20. ja 21. sajandil [BA Animatsioon 1 + BA Foto 1 + BA Stsenograafia 1] Ruum: E-426, Maarin Ektermann, Karin Nugis, Seminar

14:15 – 16:45 Animatsioon kui meedium [MA Animatsioon 1] Ruum: Majast väljas, Test Õppejõud, Eriala tund

Stsenograafia

09:00 – 10:30 Kunst ja ühiskond 20. ja 21. sajandil [BA Animatsioon 1 + BA Foto 1 + BA Stsenograafia 1] Ruum: E-426, Maarin Ektermann, Karin Nugis, Seminar

10:00 – 12:15 Maalimine VI [BA Stsenograafia 3] Ruum: L 12/18, August Künnapu, Eriala tund

10:15 – 11:45 Anatoomiline joonistamine II [BA Stsenograafia 1] Ruum: L 12/13, Maiu Rõõmus, Eriala tund

12:30 – 14:45 Maalimine II [BA Stsenograafia 1] Ruum: L 12/18, Marju Bormeister, Eriala tund

13:00 – 17:00 Eriala projekt 12 [BA Stsenograafia 3] Ruum: L 12/21, Ann Lumiste, Mait Mäekivi, Iseseisev töö

14:00 – 15:30 Filosoofia II [BA Nahakunst 2 + BA Foto 2 + BA Stsenograafia 2] Ruum: KBFI saal 203, Eik Hermann, Seminar

Foto

09:00 – 10:30 Kunst ja ühiskond 20. ja 21. sajandil [BA Animatsioon 1 + BA Foto 1 + BA Stsenograafia 1] Ruum: E-426, Maarin Ektermann, Karin Nugis, Seminar

10:00 – 12:00 Portfoolioõpe [BA Foto 3] Ruum: L 12/39, Carl-Robert Kagge, Loeng

12:00 – 13:30 Eriala teooria I [BA Foto 1] Ruum: L 12/35, Siim Ghert Preiman, Loeng

12:15 – 15:15 Eriala teooria III [BA Foto 2] Ruum: L 12/39, Indrek Grigor, Eriala tund

14:00 – 15:30 Filosoofia II [BA Nahakunst 2 + BA Foto 2 + BA Stsenograafia 2] Ruum: KBFI saal 203, Eik Hermann, Seminar

Graafika

12:00 – 16:30 Graafika 13 [BA Graafika 3] Ruum: L 12/12, Maria Erikson, Eriala tund

12:00 – 13:45 Graafika 2 [BA Graafika 1] Ruum: R- rühmaruum, Iseseisev töö

14:00 – 15:30 Anatoomiline joonistamine II [BA Graafika 1] Ruum: L 12/13, Maiu Rõõmus, Eriala tund

Maal

10:00 – 12:15 Maalimine VI [BA Maal 3] Ruum: L 10/212, Laura Põld, Eriala tund

10:00 – 13:00 Maalimine IV [BA Maal 2] Ruum: L 10/209, Jaan Elken, Eriala tund

10:15 – 13:15 Maali projekt 2 [MA Kunst 1] Ruum: ARS maal, Tõnis Saadoja, Eriala tund

12:15 – 13:45 Anatoomiline joonistamine II [BA Maal 1, BA Skulptuur 1] Ruum: L 12/13, Maiu Rõõmus, Eriala tund

Skulptuur

12:15 – 13:45 Anatoomiline joonistamine II [BA Maal 1, BA Skulptuur 1] Ruum: L 12/13, Maiu Rõõmus, Eriala tund

14:00 – 17:00 Skulptuur 12 [BA Skulptuur 3] Ruum: R-202, Jaanus Samma, Eriala tund

DISAIN

Nahakunst-, aksessuaari ja köitedisain

09:00 – 10:30 Esitlustehnika [BA Nahakunst, aksessuaari ja köitedisain 1 + BA Tekstiilidisain 1] Ruum: E-266, Andrei Kormašov, Eriala tund

09:30 – 13:00 Aksessuaariprojekt 4 [BA Nahakunst, a ja k 3] Ruum: E-317, Stella Soomlais, Eriala tund

10:00 – 10:45 Trükitud tekstiilide disain [BA Nahakunst 2 + BA Tekstiil 2 + BA Tootedisain 2] Ruum: E-312, dots Piret Valk, Eriala tund

10:45 – 11:45 Trükitud tekstiilide disain [BA Nahakunst 2 + BA Tekstiil 2 + BA Tootedisain 2] Ruum: E-312, dots Piret Valk, Iseseisev töö

10:15 – 13:15 Erialaprojekt [BA Nahakunst 3] Ruum: E-527, Erik Alunurm, Mikk Mägi, Eriala tund

10:15 – 11:45 Anatoomiline joonistamine II [BA Nahakunst 1] Ruum: L 12/13, Maiu Rõõmus, Eriala tund

12:00 – 15:00 Täisnahkköide [BA Nahakunst 1] Ruum: E-320, Illu Erma, Eriala tund

12:30 – 15:30 Eesti animatsiooni ajalugu [BA Nahakunst 1] Ruum: TLU N-416, Mait Laas, Loeng

14:00 – 15:30 Filosoofia II [BA Nahakunst 2 + BA Foto 2 + BA Stsenograafia 2] Ruum: KBFI saal 203, Eik Hermann, Seminar

14:00 – 16:30 Nahk kultuuriloos [BA Nahakunst 3] Ruum: E-323, Jaana Päeva, Eriala tund

14:15 – 17:15 3D ja eriefektid [BA Nahakunst 3] Ruum: E-544, Jaagup Metsalu, Eriala tund

Tekstiil

09:00 – 10:30 Esitlustehnika [BA Nahakunst, aksessuaari ja köitedisain 1 + BA Tekstiilidisain 1] Ruum: E-266, Andrei Kormašov, Eriala tund

10:00 – 10:45 Trükitud tekstiilide disain [BA Nahakunst 2 + BA Tekstiil 2 + BA Tootedisain 2] Ruum: E-312, dots Piret Valk, Eriala tund

10:00 – 13:00 Erialaprojekt 6 [BA Tesktiil 3] Ruum: E-330, prof Nithikul Nimkulrat, Eriala tund

10:45 – 11:45 Trükitud tekstiilide disain [BA Nahakunst 2 + BA Tekstiil 2 + BA Tootedisain 2] Ruum: E-312, dots Piret Valk, Iseseisev töö

12:00 – 14:30 Joonistamine 4 [BA Tekstiilidisain 2 + BA Tootedisain 2] Ruum: E-245, Ülle Marks, Eriala tund

12:00 – 14:30 Joonistamine 4 [BA Tekstiilidisain 2 + BA Tootedisain 2] Ruum: E-245, Ülle Marks, Eriala tund

12:00 – 15:00 Siiditrükk [BA Tekstiilidisain 1] Ruum: E-312, dots Piret Valk, Eriala tund

Graafiline disain

10:00 – 11:30 Märgigraafika 2 [BA Graafiline disain 1] Ruum: E-421, prof Ivar Sakk, Eriala tund

Keraamika

10:00 – 12:15 Erialakompositsioon 6 [BA Keraamika 3] Ruum: E-229, prof Urmas Puhkan, Eriala tund

10:00 – 13:00 Erialane näitusetöö [BA Keraamika 2] Ruum: E-226/27, dots Ingrid Allik, Eriala tund

13:00 – 14:30 Erialakompositsioon 6 [BA Keraamika 3] Ruum: E-229, prof Urmas Puhkan, Eriala tund

14:00 – 17:00 Suur vorm puupõletusse [BA Keraamika 1] Ruum: E-226/27, Karin Kalman, Eriala tund

Ehte- ja sepakunst

18:00 – 20:15 Eriala valikaine: Blacksmithing for beginners inglise keeles Ruum: Noblessneri sepikoda, Fred Truus, Eriala tund

Tootedisain

10:00 – 10:45 Trükitud tekstiilide disain [BA Nahakunst 2 + BA Tekstiil 2 + BA Tootedisain 2] Ruum: E-312, dots Piret Valk, Eriala tund

10:45 – 11:45 Trükitud tekstiilide disain [BA Nahakunst 2 + BA Tekstiil 2 + BA Tootedisain 2] Ruum: E-312, dots Piret Valk, Iseseisev töö

12:00 – 14:30 Joonistamine 4 [BA Tekstiilidisain 2 + BA Tootedisain 2] Ruum: E-245, Ülle Marks, Eriala tund

12:00 – 14:00 Teaduskonna valikaine: Jätkusuutlik disain 2 [MA Disain ja rakenduskunst 1, MA Tootedisain 1] Ruum: Majast väljas, Inga Raukas, Harri Moora, Reet Aus, Eriala tund

11:00 – 12:30 Esitlustehnika [BA Tootedisain 1] Ruum: E-266, Andrei Kormašov, Eriala tund

12:00 – 14:30 Joonistamine 4 [BA Tekstiilidisain 2 + BA Tootedisain 2] Ruum: E-245, Ülle Marks, Eriala tund

14:30 – 16:00 Portfoolio [BA Tootedisain 3] Ruum: E-419, Raido-Riho Laasi, Eriala tund

16:30 – 18:30 Materjalide tehnoloogia 2 [BA Tootedisain 3] Ruum: E-417, Andres Uuetoa, Eriala tund

Klaasikunst ja disain

11:30 – 13:45 Tehnoloogiline projekt 3 [BA Klaasikunst ja disain 3] Ruum: R-136, Toomas Riisalu, Eriala tund

12:00 – 15:15 Erialaprojekt 2D [BA Klaasikunst 1] Ruum: E-224, Piret Ellamaa, Eriala tund

Moedisain

11:30 – 14:30 Materjaliõpetus [BA Moedisain 1] Ruum: E-435, Aili Aamisepp, Eriala tund

12:00 – 13:30 Moetööstus (meestekollektsioon) [BA Moedisain 2] Ruum: E-303, E-304, Jaana Varkki-Truverk, Eriala tund

12:00 – 13:30 Moetööstus 4 [BA Moedisain 3] Ruum: E-303, E-304, Jaana Varkki-Truverk, Eriala tund

14:00 – 17:30 Eriala projekt: HULA [BA Moedisain 3] Ruum: E-336, E-337, E-304, Margarita Teeääre, Eriala tund

15:00 – 17:15 Värvusõpetus [BA Moedisain 1] Ruum: E-434, Katrin Kaev, Eriala tund

AVATUD AKADEEMIA

10:15 – 11:45 Arvutiõpe II [Meediagraafika vene keeles 1] Ruum: E-341, Andrei Fedosov, Eriala tund

12:00 – 15:00 Joonistamine VI [Avatud Akadeemia Graafiline disain v4, Meediagraafika vene kl 3] Ruum: E-342, Peeter Rudaš, Eriala tund

12:00 – 13:30 Flash animatsioon [Avatud Akadeemia Meediagraafika vene kl 2] Ruum: E-341, Andrei Fedosov, Eriala tund

12:00 – 13:30 Kompositsioon II [Avatud Akadeemia Meediagraafika vene kl 1] Ruum: E-244, Villu Järmut, Eriala tund

14:00 – 15:30 Tüpograafika II [Avatud Akadeemia Meediagraafika vene kl 2] Ruum: E-244, Villu Järmut, Eriala tund

15:45 – 17:15 Pre-press tehnoloogia II [Avatud Akadeemia graafiline disain v4, Meediagraafika vene kl 3] Ruum: E-244, Ivar Kaselaid, Eriala tund

15:45 – 17:15 After Effects [Avatud Akadeemia Meediagraafika vene kl 2] Ruum: E-341, Darja Prants, Eriala tund

17:30 – 19:00 After Effects II [Avatud Akadeemia graafiline disain v4, Meediagraafika vene kl 3] Ruum: E-341, Darja Prants, Eriala tund

17:30 – 19:00 Reklaamigraafika 2 [Avatud Akadeemia Kujunduskunst 3] Ruum: E-434, Ionel Lehari, Eriala tund

17:30 – 20:40 Joonistamine VIII [Avatud Akadeemia Vabad Kunstid 4] Ruum: E-245, Maria-Kristiina Ulas, Eriala tund

17:30 – 20:40 AA Maal TKKM Ruum: E-261, Mari Roosvalt

17:30 – 20:40 AA Klassikaline maalikunst Ruum: E-432, Urve Küttner

17:30 – 20:30 AA Birgit Püve (Avatud Akadeemia loominguline projekt) Ruum: L 12/39

17:30 – 19:00 Arvutigraafika II [Avatud Akadeemia graafiline disain 4, Meediagraafika 3] Ruum: E-244, Villu Järmut, Eriala tund

19:10 – 20:40 Keskkonnagraafika 2 [Avatud Akadeemia Kujunduskunst 3 ja 4] Ruum: E-434, Andrei Kormašov, Eriala tund

19:10 – 20:40 After Effects II [Avatud Akadeemia Graafiline disain 4, Meediagraafika 3] Ruum: E-341, Darja Prants, Eriala tund

Täida küsitlus, võida meeneid!