16. märtsil toimub distantsõppe kogemuskohvik EKA õppejõududele

Ootame teisipäeval, 16. märtsil EKA juhendajad, õppejõude ja koordinaatoreid distantsõppe virtuaalsesse kogemuskohvikusse.

Zoomi tunnid ei löö laineid? Ühes õppurite nägudega on hakanud kaduma ka entusiasm? Ja tagatipuks kipitab sisimas teadmine, et neid oskusi lihtsalt ei saa videotundi pakkida? Tule ja puista südant, lase välja aur ning õpi kolleegidelt distantsõppe äraspidist masinavärki.

KAVA

14.00–15.00

  • Õppurite tagasiside. Lahendused ja head näited.
  • Õppejõudude juhtumite kaardistamine ja arutelu.
  • Meetodid õppuri kaasamiseks. Distantsõppe ja veebitunni struktureerimine ja aja planeerimine. Esitab Tanel Kärp

15.10–15.50

  • Grupiprotsesside psühholoogia. Kokkulepete loomine, grupi arengu võimendamine. Probleemide ennetamine ja lahendamine. Esitab Karin Hango.
  • Kokkuvõttev arutelu. 


Tanel Kärp on EKA interaktsioonidisaini rahvusvahelise magistriõppekava juht. Interaktsioonidisaini õpe on üles ehitatud koosloome protsessidele ning üleminekute kontekstis on leitud uusi lahendusi 

Karin Hango on psühholoog, agentuur Selfi loovjuht ning juhtivkoolitaja, suhtlemistreener ja muudatuste konsultant. Karin on peaaegu 40 aastat tegelenud koolitamise ja konsulteerimisega.

Joonmeedia püüab distantsõppe korraldamise olulised mõtteterad illustratsioonidesse, mis järgmisel päeval EKA kodulehel avaldatakse.

Osalemine on tasuta. Registreerumisel tuleb “Koolituse eest tasub” lahtris valida “juriidiline isik (ettevõte)”. 

Jaga sõpradega:

Postitas Avatud Akadeemia
Viimati muudetud