2013 BA ja MA kaitsmiste ajakava

Kuupäev
    Eriala Kellaaeg     Koht
23. mai  Restaureerimine
ja muinsuskaitse MA
10.00      Arhitektuurimuuseum,

Ahtri  tn 2

28. mai  AA Vabad kunstid
BA
11.00    Keskraamatukogu
Estonia pst 8
27. mai Urbanistika MA 10.00    Pikk tn 20
29. mai Muinsuskaitse ja
restaureerimine BA
10.00   Suur-Kloostri 11
ruum S-103
29. mai AA Kujunduskunst
BA
11.00  Keskraamatukogu,     Estonia pst 8
29. mai Moedisain MA 10.00   Arhitektuurimuuseum,  Ahtri tn 2
29. mai Nahakunst MA 10.00   Arhitektuurimuuseum,  Ahtri tn 2
30. mai Keraamika MA 10.00   Arhitektuurimuuseum,  Ahtri tn 2
30. mai Ehte- ja
sepakunst MA
10.00   Arhitektuurimuuseum,  Ahtri tn 2
30. mai Klaasikunst MA 16.00   Türi, Hariduse tn 1
31. mai Tootedisain MA 10.00   Arhitektuurimuuseum,  Ahtri tn 2
31. mai Kunstiõpetaja 12.00   Suur-Kloostri
11, ruum S-309
31. mai Animatsioon MA 14.00 BFM, Narva mnt 27

IV korruse kinosaalis

3. juuni Sisearhitektuur
ja mööblidisain MA
10.00   Arhitektuurimuuseum, Ahtri tn 2
3. juuni Keraamika BA 14.00 Estonia pst 7
ruum E-245
3. juuni AA Graafiline
disain BA
11.00 Keskraamatukogu,

Estonia pst 8

4. juuni Moedisain BA 10.00 Baltika saal
Veerenni 24
4. juuni AA Moestilistika
BA
10.00 Baltika saal
Veerenni 24
4. juuni Kunstiteadus BA 10.00 Suur-Kloostri 11
ruum S-103
4. juuni Sisearhitektuur
ja mööblidisain BA
10.00 Suur-Kloostri 11a
ruum N-202
4. juuni Kunst MA
Stsenograafia   MA
10.00 Kiriku plats 1, ruum K-201
5. juuni Kunst MA
Stsenograafia MA
10.00 Kiriku plats 1, ruum K-201
5. juuni Tekstiilidisain BA 10.00 Estonia pst 7
ruum E-245
5. juuni Arhitektuur ja
linnaplaneerimine
10.00  Arhitektuurimuuseum, Ahtri tn 2
6. juuni Arhitektuur ja
linnaplaneerimine
10.00  Arhitektuurimuuseum, Ahtri tn 2
6. juuni Kunstiteadus
MA
10.00  Suur-Kloostri
11, ruum S-103
6. juuni Tootedisain BA 10.00  Estonia
pst 7, ruum E-245
6. juuni Kunst BA 10.00  Kiriku plats 1, ruum K-201
7. juuni Kunst BA 10.00  Kiriku plats 1, ruum K-201
7. juuni Graafiline disain
BA lõputööde esitlus
10.00  Kanuti Gildi saalis
7. juuni Nahakunst BA 11.00  Estonia pst 7
ruum E-245
10. juuni Fotograafia BA 10.00  Kiriku plats 1, ruum K-201
10. juuni Kunst ja
kultuurantropoloogia
10.00  Suur-Kloostri 11
ruum S-103
11. juuni Stsenograafia BA
Animatsioon BA
10.00   Kiriku plats 1, ruum K-201
11. juuni Ehtekunst BA
Sepakunst BA
12.00  Tallinna Ülikooli
Astra maja aatriumis
12. juuni  Klaasikunst BA 10.00  Estonia pst 7
ruum E-245
Jaga sõpradega:

Postitas Kunstiakadeemia
Viimati muudetud

Haldusosakond