26-28.01 Loomehäkk vol 5: EV200 – Häki tulevikku!

Loomehäkk vol 5: EV200 – Häki tulevikku!

26-28.01.2018 Balti Filmi ja Meediakoolis Tallinna Ülikoolis

Eesti Vabariigil on sünnipäev! EV100 on juba käega katsuda. Aga, kas sa oled mõelnud selle peale, mis saab 100 aasta pärast? Milline on elu meie ümber? Teeme Eestile kingituse ja mõtleme ühiselt, kuidas teha tulevik paremaks meie kõigi jaoks.


Järjekorras viienda Loomehäki teemaks on „EV 200“, mille raames soovime vaadata tulevikku, teha Eestile kingituse ja muuta meie kõigi elu paremaks. Täpsemalt keskendub viies Loomehäkk kolmele alamteemale:  

·       KUNST ON KÕIKJAL (3D printimine, loov ühiskond, midagi hullumeelset, linnaarhitektuur)

·       PERSONALISEERITUD MAAILM (asukohapõhised rakendused, jagamismajanduse lahendused, e-riigi lahendused, virtuaal- ja liitreaalsuse lahendused, avaandmete lahendused, kõik personaliseeritud innovaatilised teenused)

·       MASINAD KÕIGILE (robotid, botid, automatiseerimine, inimeste abistamine linnas ja maal)

Sündmusel osalemine on tudengitele tasutaLoomehäkile registreerimine aadressil: https://fienta.com/loomehakk-vol-5-ev200 . Tasuta osalemise garanteerib sooduskoodi LHtudeng  kasutamine registreerumisel. Häki läbimise eest saab lunastada 2 EAPd. Häki järel võimalik siseneda STARTERcreative ideede arendamise õppeprogrammi – starteridea.ee

Kuidas meeskonnatöös osaleda?

Pane oma idee elluviimiseks kokku meeskond loojatest, progejatest, disaineritest, ettevõtjatest ja entusiastidest. Tule otsi oma tiimi puuduvaid inimesi ja oskusi või liitu teiste lennukate mõtetega. Sinu käsutuses on kogu BFMi maja, kogenud juhendajad (Jobbaticalist, Robotexist, Karma.vc-st, Maru VR-ist, Protexist, ESTBAN-ist ja mujalt), tehnika, praktikud ja 48 tundi, et töötada välja ning esitleda žüriile oma unikaalne lahendus.

Toit, ööbimine, töökeel, auhinnad: Meeskondadele pakutakse kolme päeva vältel süüa, juua, suupisteid – ikka selleks, et saaks keskenduda oma idee arendamisele. Soovijatele võimalus ööbida BFM-i majas. Ürituse keel on inglise keel, kuid meeskonnad võivad arendussessioonide ajal rääkida neile sobivas keeles. Nagu kombeks, panevad meie sponsorid välja ka rea auhindu, et parimate tiimide jõupingutusi vääriselt tunnustada.

Sündmust toetavad: EV 100, Digix, Edu & Tegu STARTER, Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid, Eesti Digikeskus, Microsoft, Tere AS, Robotex, Tallink, Latitude59, Prototron, Ajujaht, Veebimajutus, Protex, Eesti Filmi Instituut, Music Estonia, Jobbatical, Tallinn Music Week, Eesti Rahvusringhääling, ESTBAN, Vaba Lava, Tallinna Ülikooli Avatud Akadeemia, Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Estonian Business School, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, Euroopa Liidu Sotsiaalfond.


Olge valmis esitama sündmuskohal üliõpilase staatust tõendavat dokumenti (nt ISIC kaart). Tudengistaatuse puudumisel on 25. jaanuarini osalustasu 15 eurot, pärast seda 25 eurot. 

Saamaks sündmuse kohta uuendusi, märgi end osalejaks Facebooki sündmusel: https://www.facebook.com/events/331396207337330/ 

25551857_1221679747975899_7859741351340649288_n
Jaga sõpradega:

Postitas Kelli Turmann
Viimati muudetud