Uudised

Disaini ja tehnoloogia tulevik / Design and Technology Futures (ühisõppekava Tallinna Tehnikaülikooliga)

Disaini ja tehnoloogia tulevik / Design and Technology Futures (ühisõppekava Tallinna Tehnikaülikooliga)

Design and Engineering / Disain ja tootearendus 2013 1. Tarko Koger 2. Janno Nõu 3. Aap Piho 4. Birgit Pulk 2014 5. Karl Annus 6. Aivo Arusaar 7. ...
Tekstiilidisain

Tekstiilidisain

1948 1. Hansen, Ellen 1949 2. Liisveld, Valve 3. Toomra, Siiri 4. Vaskova, Tamara 1950 5. Tasane, Ellen 1951 6. Kõlar, Lea 7. Leskin, Galina 8. ...
Tootedisain

Tootedisain

1995 1. Raivo Behrsin 2. Priit Isok 3. Renee Kelomees 4. Kaido Känd 5. Asko Künnap 6. Tarmo Luisk 7. Lembe Torop 1996 8. Raido-Riho Laasi 9. Ahti ...
Interaktsioonidisain / Interaction Design

Interaktsioonidisain / Interaction Design

2018 1. Gloria Paul 2. Kristina Valter 2019 3. Nesli Hazal Akbulut 4. Mike Jader de Oliveira Ramos 5. Eerik Kändler 6. Marharyta Milovanova 7. ...
Tootedisain

Tootedisain

2000 1. Maret Põldre 2. Kaspar Torn 2001 3. Ruth-Helene Kaasik 4. Maria Pukk 2004 5. Ingmar Melioranski 2008 6. Veiko Liis 7. Triin Kuusler 2009 ...
Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud

Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud

Kunstiteadus 1995 1. Juta Keevallik 2. Ants Juske 3. Linnar Priimägi 4. Sirje Helme 5. Reet Varblane 1996 6. Jüri Hain 7. Anu Liivak 1997 8. ...
Muinsuskaitse ja konserveerimine (ka. restaureerimine ja muinsuskaitse)

Muinsuskaitse ja konserveerimine (ka. restaureerimine ja muinsuskaitse)

Restaureerimine ja muinsuskaitse 2002 1. Merike Limberg 2. Lilian Hansar 3. Elo Raukas 4. Mati Raal 2004 5. Malle-Reet Heidelberg 6. Hilkka Hiiop ...
Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria / Literature, Visual Culture and Film Studies (ühisõppekava Tallinna Ülikooliga)

Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria / Literature, Visual Culture and Film Studies (ühisõppekava Tallinna Ülikooliga)

2019 1. Hanna Maria Aunin 2. Çağrı Çavaş 3. Michael Andrew Keerdo-Dawson 4. Silvia Kurr 5. Hazuki Okemoto 6. Sofya Safargalieva 7. John David ...
Kujunduskunst

Kujunduskunst

2017 Kujunduskunst (avatud akadeemia õppekava) 1. Heinike Paan Meediagraafika (avatud akadeemia õppekava) 2. Sandra Sirp Moestilistika (avatud ...
Animatsioon / Animation

Animatsioon / Animation

2010 1. Urte Budinaite 2. Sondra Lampmann 3. Ingrida Pičukane 4. Samuli Ilari Raman 2011 5. Stella Salumaa 2012 6. Mattias Mälk 7. Helen Unt 8. ...