Magistriõppe lõpetajad

Sisearhitektuur

Sisearhitektuur ja mööblidisain 2009 1. Kärt Kukkur 2010 2. Kristel Jakobson 3. Anne Määrmann 4. Liisa Põime 5. Reet Sepp 2011 6. Elina Freimuth 7. Marjut Nousiainen 8. ...

Urbanistika

2006 1. Karin Bachmann 2. Elo Talvoja 3. Lilia del Rio Cervera 2008 4. Kadri Vaher 5. Naira Chilingaryan 2010 6. Maris Kurme 2011 7. Ele Luiga 8. Mari ...

Arhitektuur ja linnaplaneerimine

1956 1. Korjus, Helju 2. Põdrus, Helgi 3. Lään, Liia 4. Kass, Mai 5. Kallas, Toivo 1957 6. Kukk, Elvi 7. Andreller, Arpad 8. Vetla, Eha 9. Sisa, Uno 1958 10. Hendrikson, Lembit 11. Ivask, ...

Disain ja rakenduskunst

2010 Keraamika 1. Kirsi Pauliina Miettinen Moedisain 2. Triin Kaiv 3. Evely Kink 4. Kaisa Kottise 5. Kreete Vään Nahakunst 6. Ingrem Floren 7. Kadri Paloveer 8. Stella ...

Disaini ja tehnoloogia tulevik / Design and Technology Futures (ühisõppekava Tallinna Tehnikaülikooliga)

Design and Engineering / Disain ja tootearendus 2013 1. Tarko Koger 2. Janno Nõu 3. Aap Piho 4. Birgit Pulk 2014 5. Karl Annus 6. Aivo Arusaar 7. Maarja Mõtus 8. Aleksei Oleinik 9. Kerstin Oppe 10. ...

Interaktsioonidisain / Interaction Design

2018 1. Gloria Paul 2. Kristina Valter 2019 3. Nesli Hazal Akbulut 4. Mike Jader de Oliveira Ramos 5. Eerik Kändler 6. Marharyta Milovanova 7. Raili Randmaa 2020 8. Jorge Sebastian Delon Jimenez 9. Laura ...

Tootedisain

2000 1. Maret Põldre 2. Kaspar Torn 2001 3. Ruth-Helene Kaasik 4. Maria Pukk 2004 5. Ingmar Melioranski 2008 6. Veiko Liis 7. Triin ...

Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud

Kunstiteadus 1995 1. Juta Keevallik 2. Ants Juske 3. Linnar Priimägi 4. Sirje Helme 5. Reet Varblane 1996 6. Jüri Hain 7. Anu Liivak 1997 8. Mari-Liis Laanemaa 9. Pia ...

Muinsuskaitse ja konserveerimine (ka. restaureerimine ja muinsuskaitse)

Restaureerimine ja muinsuskaitse 2002 1. Merike Limberg 2. Lilian Hansar 3. Elo Raukas 4. Mati Raal 2004 5. Malle-Reet Heidelberg 6. Hilkka Hiiop 7. Maie Nisu 8. Leele Välja 9. Taimi ...

Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria / Literature, Visual Culture and Film Studies (ühisõppekava Tallinna Ülikooliga)

2019 1. Hanna Maria Aunin 2. Çağrı Çavaş 3. Michael Andrew Keerdo-Dawson 4. Silvia Kurr 5. Hazuki Okemoto 6. Sofya Safargalieva 7. John David Antoni Winslow 2020 8. Sally Anne Hanson 9. Jonna Marika Karvinen 10. ...

Animatsioon / Animation

2010 1. Urte Budinaite 2. Sondra Lampmann 3. Ingrida Pičukane 4. Samuli Ilari Raman 2011 5. Stella Salumaa 2012 6. Mattias Mälk 7. Helen Unt 8. Edmunds ...

Kaasaegne kunst (ka. kunst)

2007 Graafika 1. Ave Teeääre Joonistamine 2. Siiri Taimla Maalimine 3. Rait Rosin 2008 Graafika 4. Tõnis Kenkmaa Maalimine 5. Herlet Elvisto 6. Pamela ...

Arhitektuur (1995-2011)

Arhitektuur 1995 1. Aet Pikk - ekstern, 16.06.1995 1998 2. Indrek Rünkla - 21.09.1998 3. Kaur Lass - 21.09.1998 4. Indrek Peil - 21.09.1998 5. Enno Piir - 21.09.1998 1999 6. Martin ...

Ehte- ja sepakunst (1997-2012)

1997 1. Kertu Vellerind 1998 2. Siiri Suur 1999 3. Kaire Rannik 2000 4. Maria Valdma 2002 5. Asso Altmäe 6. Kaupo ...

Graafiline disain (1998-2015)

1998 1. Kaia Loigom 2. Lembitu Mikker 2000 3. Heikki Terras 2002 4. Madis Kivi 5. Anu Melioranski 6. Anni Mäger 2004 10.06.2004 7. Ranno Päi 8. Tuuli Järmut 9. Renate Kattel 10. Helena Nagel 2008 11. ...

Nahakunst (1995-2007)

1995 1. Anu Purre 2. Tulvi Vanaselja 1998 3. Lennart-Jaak Mänd (Ment) 1999 4. Rene Haljasmäe 2000 5. Eve Kaaret 6. Irmeli Vaher 2001 7. Jaana ...

Tekstiilidisain (1998-2010)

1998 1. Laasberg, Riste 2002 2. Piret Valk 3. Ave Matsin 2003 4. Monika Järg 2004 5. Vassilisa Shehovtsova 6. Margis Jõeäär 7. Liisa Kallam 8. Liisa Tomasberg 2009 9. Krõõt Nõmmela 10. Erle ...

Moekunst (2002-2010)

2002 1. Marit Ahven 2. Eve Hanson 3. Anu Lensment 4. Reet Ulfsak 2007 5. Kristina Paju 6. Külli-Kerttu Siplane 2008 7. Gerli Liivamägi 8. Marit Ilison 9. Lilli Jahilo 2010 10. Johanna Unt 11. Margit Kuusk

Keraamika (2000-2012)

2000 1. Kersti Laanmaa 2001 2. Terje Hütt 3. Aigi Orav 2004 4. Matthew Graziano 5. Reeli Haamer 6. Kadri Kivi 7. Annika Vilippus 8. Milvi Korela 9. Ingrid Allik 2007 10. Kristel ...

Klaasikunst (1996-2011)

1996 1. Tiina Sarapu 2001 2. Kati Kerstna 2002 3. Merle Hiis 4. Kristel Õunapuu 5. Kairi Orgusaar 2003 6. Eeva Käsper-Lennuk 7. Virve Kiil 2004 8. Jana Nõmm 9. Katrin Tukmann 2005 10. Maret ...

Kunstiõpetaja

Kunsti ja kunstiajaloo õpetaja (1-aastane õpe) 1999 1. Sirje Märjamaa 2. Margus Tänav 2000 3. Helena Hage 4. Pille Kaleviste 5. Kristina Kruuse 6. Veronika Leisalu 7. Ave Matsin 8. Mari Mesilane 9. ...

Stsenograafia

Lavastuskunst 1996 1. Erki Kasemets Stsenograafia 2002 2. Liina Unt 3. Liina Keevallik 4. Piret Räni 2006 5. Jaanus Laagriküll 2008 6. Leen ...

Fotograafia (2003-2008)

2003 1. Denes Kalev Farkas 2. Katri Kaldaru 3. Liina Siib 4. Henry Timusk 2005 5. Maiu Kurvits 2006 6. Krista Mölder 2008 7. Laura Kuusk 8. Marge Monko

Maastikuarhitektuur (2010-2015)

Linnamaastikud 2010 1. Henn Runnel 2. Kadri Klementi 2011 3. Galina Holeneva 4. Merle Karro-Kalberg 5. Urmas Paul 6. Evelin Reimand Maastikuarhitektuur 2011 7. Lidia ...

Uusmeedia (2002-2010)

Uusmeedia (Interaktiivne multimeedia) 2002 1. Ivika Kivi 2. Maris Lindoja 3. Kristel Sibul 4. Raul Keller 2003 5. Marge Paas 6. Marek Kivi 2004 7. Dagmar Kase 8. Tuuli Lepik 9. Mart ...

Interdistsiplinaarsed kunstid (2004-2007)

Tegevuskunstid (interdistsiplinaarsed kunstid) 2004 Erik Alalooga Silja Saarepuu Lassi Markus Virtanen 2005 Ester Faiman Kaija ...

Graafika (1995-2004)

1995 1. Marko Mäetamm 1998 2. Piret Raud-Kalda 3. Reiu Tüür 2000 4. Tarvi Laamann 2002 5. Kristin Kalamees 6. Mirja-Mari Smidt 7. Margus Tamm 8. Lembe ...

Skulptuur (1996, 2003)

1996 1. Mari-Liis Tammi 2003 2. Elo-Katre Liiv

Maalikunst (1995-2002)

1995 1. Mari Kurismaa 1996 2. Katrin Erlich 1997 3. Tiia Kelomees 1998 4. Ivika Luisk 1999 5. Külliki Talp 2001 6. Epp ...

Kunst ja kultuuriantropoloogia (2004-2014)

2004 1. Tuuli Tubin 2. Riina Tomberg 2005 3. Christi Kütt 2007 4. Sigrid Saarep 2008 5. Kai Herkel 2009 6. Kätlin Leokin 7. Eeva-Kirke Aarma 8. Astra Mõistlik 9. Marju ...