Kuni 1. märtsini on käimas vastuvõtt EKA ingliskeelsetele õppekavadele

Kuni 1. märtsini 2022 on võimalik kandideerida EKA rahvusvahelistele ingliskeelsetele õppekavadele:

  • Animatsioon – rahvusvaheliselt edukaid, teoreetiliste teadmiste ja praktiliste oskustega animafilmiloojaid ettevalmistav õppekava, kus on võimalik spetsialiseeruda konkreetsele animafilmitehnikale.
  • Graafiline disain – graafilisele disainile avatud pilguga lähenev ingliskeelne õppekava, mille eesmärk on aidata üliõpilastel iseseisvat loometegevust arendada, erialaseid sihte seada ja ennast graafilise disainerina positsioneerida.
  • Interaktsioonidisain – magistriprogramm tulevikumaailma loojatele, kus käsitletakse seda, kuidas me suhtleme ümbritseva maailmaga, keskendudes interaktsioonidele inimloodud keskkonna, tehnoloogia ja teenustega.
  • Urbanistika – magistriõppes uuritakse süvendatult, kuidas linnalist keskkonda sotsiaalselt, poliitiliselt ja tehnoloogiliselt luuakse, ning aidatakse mõista tänapäeva linna kujundavate institutsioonide, mõjujõudude ja konfliktide dünaamikat.

Lisainfo vastuvõtu kohta ning sisseastumistingimused:  https://www.artun.ee/sisseastumine/magistriope/vastuvotuinfo/.

Eestis varasemalt õppinud saavad kandideerida läbi sisseastumise infosüsteemi SAIS, välismaal õppinud aga läbi DreamApply platvormi.

Jaga sõpradega:

Postitas Maarja Pabut
Viimati muudetud