Adobe Photoshop algajale

Kursus annab algajale ülevaate programmist Adobe Photoshop ja selle kasutusvõimalustest ning selgitab pikselgraafika baasmõisteid.

Kursuse käigus tutvume programmi töölaua ja tööriistadega. Vaatame, kuidas avada faile ja luua uusi dokumente, kadreerida fotosid ja parandada värve. Lisaks õpime liitma mitut fotot ja eemaldama piltidelt ebasoovitavaid elemente, kasutama pildi teravustamiseks või udutamiseks filterefekte ning tekstitööriista. Kursusel räägime ka erinevatest pildifailivormingutest ja salvestamisest veebi või trüki jaoks. Praktilised oskused kinnistatakse jooskvalt erinevate ülesannete abil. Kursuse läbinu saab hakkama enamiku pilditöötlusülesannetega. Kursus lõpeb arvestusega, milleks on plakati kujundamine. Arvestuse saanule antakse Eesti Kunstiakadeemia täienduskoolituse tunnistus.

Juhendaja Eva Labotkin on omandanud interdistsiplinaarsete kunstide magistrikraadi Eesti Kunstiakadeemias 2011. Õpetab Eesti Kunstiakadeemias kujundusprogramme fotograafia osakonnas ning täienduskoolituses.


 

Aeg: 3., 5., 10., 12., 17., 19., 24. oktoobril kell 18–21
Koht: Põhja puiestee 7, Tallinn, ruum B307, Eesti Kunstiakadeemia arvutiklassis, mis on varustatud mac-tüüpi arvutitega.
Maht: 28 akadeemilist tundi kontaktõpet
Hind: 390 eurot

Registreeru SIIN

Õppekavarühm: audiovisuaalsed tehnikad ja meedia tootmine
Lisaainfo: koolitus@artun.ee, 626 7327

Postitas Pirje Kovatomas
Viimati muudetud

Avatud akadeemia