Adobe Photoshop edasijõudnule

Loominguline kollaaž Photoshopis. Kursus sobib foto, disaini, illustratsiooni ja digitaalse kunsti huvilistele, kel on esmatutvus Adobe Photoshopi programmiga juba tehtud ning põhilised nupud ja layer’id tuttavad.

Kursusel uurime programmi võimalusi, et luua omanäoline fotokollaaž või illustratsioon. Räägitame, kust leida inspiratsiooni ja vabalt kasutatavat fotomaterjali, kuidas skaneerida käsitsi joonistatud teksti või pilti ning kuidas teha trükkimiseks sobivat faili. Õpime, kuidas kombineerida fotot värvi, mustri, tekstuuri, teksti ja skaneeritud materjaliga. Inspiratsiooniks vaatame ka üksteise töid ja teeme praktilisi ülesandeid.

Õpitud tehnikaid saab rakendada reklaam- ja moefoto, postri, plaadi-, raamatu- ja ajakirjakaane disainimiseks, illustratsiooni ja ka iseseisva kunstiteose loomiseks.

Kursuse läbinu:

  • oskab kombineerida fotot värvi, mustri, tekstuuri, teksti ja skaneeritud materjaliga
  • valmistada trükikõlbulikku faili

Kursus lõpeb arvestusega, milleks on etteantud ülesande sooritamine. Arvestuse saanule antakse Eesti Kunstiakadeemia täienduskoolituse tunnistus.

Juhendaja Eva Labotkin on omandanud interdistsiplinaarsete kunstide magistrikraadi Eesti Kunstiakadeemias 2011. Õpetab Eesti Kunstiakadeemias kujundusprogramme fotograafia osakonnas ning täienduskoolituses.

Aeg: 3., 5., 7., 12., 14. detsembril kell 18–21
Koht: Põhja puiestee 7, ruum B307, Tallinn, Eesti Kunstiakadeemia arvutiklassis, mis on varustatud mac-tüüpi arvutitega.
Maht: 20 akadeemilist tundi kontaktõpet ja 6 tundi iseseisvat tööd (1 EAP)
Hind: 280 eurot

Registreeru SIIN

Õppekavarühm: audiovisuaalsed tehnikad ja meedia tootmine
Täiendav info: koolitus@artun.ee, 5919 9496

Postitas Pirje Kovatomas
Viimati muudetud

Avatud akadeemia