Arhitektuuri ja sisearhitektuuri eelakadeemia (II grupp)

NB! Grupp on täitunud.

Kursus on mõeldud 16-26 aastastele noortele, kes kaaluvad astuda Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuri ja linnaplaneerimise või sisearhitektuuri bakalaureuseõppesse. Kursusel käsitletakse valdkonna olulisimaid teemasid ja oskusi. Osalejal on võimalus mõista, milline on nende erialade õpe Eesti Kunstiakadeemias ja häälestada end sisseastumiseksamiteks.

Kursuse läbinu

  • tajub ruumi adekvaatselt
  • suudab luua ülesande idee kohta narratiivi ja seda tutvustada
  • väljendab ennast visandamise kaudu
  • oskab joonistada ruumilist keskkonda
  • on esitlenud oma ideid ruumilise maketi abil
  • suudab väljendada ennast mõtestatult ja kriitiliselt
  • on koondanud oma ruumiga seotud projektid portfooliosse

 

Tunniplaan

Kursus lõpeb arvestusega, kus osalejad esitlevad oma valminud töid. Arvestuse saanule väljastatakse Eesti Kunstiakadeemia täienduskoolituse tunnistus.

 

Juhendajad

Jekaterina Zakilova on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia sisearhitektuuri magistriõppe ning töötab hetkel sisearhitektuuribüroos PINK, mis on mh teostanud ka EKA õppehoone sisearhitektuurse lahenduse.

Margus Tammik on Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuri ja linnaplaneerimise magistrant, oli Tallinna Arhitektuuribiennaali TAB 2019 raames toimunud arhitektuurikoolide näituse ”Kohutavalt ilus” kuraatoritest. On varem õpetanud arhitektuuri eelakadeemias.

Britta Benno on omandanud 2012. aastal Eesti Kunstiakadeemias kunstide magistrikraadi. Ta elab Tallinnas ning töötab joonistus- ja graafikakunstnikuna. Teda huvitavad erinevad hübriidtehnikad ja -materjalid ning nende kõrvutamisel ja kombineerimisel avanevad uued perspektiivid. Praegu õpib ta EKA kunsti ja disaini eriala doktoriõppes ning töötab graafika osakonna meistrina.

Külalisõppejõud dekaan professor Andres Ojari ja sisearhitektuuri osakonna juhataja Tüüne-Kristin Vaikla.

Koroonaviiruse lisainfo

Juhul kui ilmneb koroonaviiruse vm sarnase olukorra mõju koolitusteenuste osutamisele, on Eesti Kunstiakadeemial õigus viia õpe veebipõhiseks või muuta kursuse toimumisaega. Koolituse vormi muutmisega ei muutu koolituslepingu tingimused, sh ei teki koolitusele registreerunud isikul õigust lepingust taganeda vms.



Aeg:
 9. veebruarist 27. aprillini 2022 kolmapäeval kl 18–20.15 ja laupäeval kl 13–15.15
Koht: Eesti Kunstiakadeemia ruumides, Põhja pst 7
Maht: 51 akadeemilist tundi kontaktõpet ja 27 akadeemilist tundi iseseisvat tööd (3 EAP)
Vajalikud materjalid: joonistamisvahendid (harilik pliiats), vähemalt A4-suuruses sketširaamat, A2 joonistuspaberid, papp ja lõikamisnuga. Materjale tutvustatakse kursusel.
Õppekavarühm: arhitektuur ja linnaplaneerimine
Grupi suurus: rühmas kuni 15 osalejat, minimaalselt 12 osalejat
Registreerumine: 31. jaanuarini 2021, lingil
Lisateave: koolitus@artun.ee, 5919 9496
Hind: 290 eurot. Kuni 14 päeva enne koolitust registreerides saab maksta osadena: 50 eurot registreerimisel, 120 eurot 1. veebruariks 2022, 120 eurot 1. märtsiks.

 

 

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Viimati muudetud