Fotograafia ja looming

NB! Grupp täitunud

Kursus FOTOGRAAFIA JA LOOMING  sobib nii laiema kui väiksema kogemusega fotograafiahuvilisele, kes soovib oma loomingus selgema ja teadlikuma suuna võtta.

Kursusele on oodatud loomingulised ja avatud inimesed, kes on avastanud ja ikka veel avastamas enda jaoks fotograafiat. Oluline on kaamera olemasolu ja selle kasutamise oskused.

Kursus aitab oma fotoloomingulisi impulsse paremini suunata ja ohjata, pakkudes asjakohast tagasisidet ning kõrvalpilku enda ja teiste loomingu selgemaks vaatluseks.

 

Tutvutakse erinevate kunstnike ja fotograafide loomingulise tegevusega, analüüsitakse osalejate iganädalasi etteantud ülesandeid ning tutvutakse loomeprotsessi eri faasidega. Igas faasis püütakse ärgitada osalejaid lähenema pildistamisprotsessile teadlikult ning analüüsima enda ja teiste töid. Selle käigus arendatakse iga osaleja iseseisvat või kollektiivset projekti ühise arutelu, näidete ja nõustamise kaudu.

Kursuse läbinu
• suudab enda loomingulist tegevust ja töid paremini mõtestada ning suunata
• on saanud selgema ettekujutuse toimivast loomingulisest võttestikust
• on saanud laiema pilgu ja suurendanud teadlikkust

Kursus lõpeb arvestusega, milleks on tööde esitlus (võimaluse korral rühmanäitus) koos vahetu tagasisidega. Arvestuse saanule antakse Eesti Kunstiakadeemia täienduskoolituse tunnistus.

Osalemiseks on vajalik fotokaamera (vägagi soovitatav on digipeegelkaamera), et teha iganädalasi ülesandeid ja analüüsida fotosid. Sama oluline on tehniline võimekus oma kaamerat kasutada.

Juhendaja Kalev K Vapper on mitmekülgne kunstnik ja laiade kogemustega fotograafiaõppejõud, kes õpetab kunstnikke nii Tartu Kõrgemas Kunstikoolis kui ka Eesti Kunstiakadeemias.

 

Aeg: 3. oktoobrist kuni 5. detsembrini 2018 kolmapäeviti kell 18–20.15

Koht: Põhja puiestee 7, Tallinn, Eesti Kunstiakadeemia õpperuum A201

Maht: 30 akadeemilist tundi kontaktõpet ja 48 tundi iseseisvat tööd (3 EAP)

Hind: 290 eurot

Registreeru SIIN

Õppekavarühm: kujutav kunst ja kunstiteadus

Info ja registreerimine: koolitus@artun.ee / +372 5919 9496

 

Postitas Pirje Kovatomas
Viimati muudetud

Avatud akadeemia