Täienduskoolitused

NB! Oleme pühade ajal 22.12.17 – 02.01.18 kontorist eemal
Avatud akadeemia pakub suuremahulist kunstialast täiendusõpet. Läbi aasta toimuvad kõigile huvilistele nii kunsti-, disaini- kui arvutikursused.
Koolituste juhendajad on loovad, isikupärased ning innovatiived professionaalid, kes pakuvad teile mitmekülgselt põnevaid lahendusi.

Kunstikursustest pakub EKA  joonistamise, maalimise, graafika, fotograafia, illustratsiooni, skulptuuri jt kursuseid.

Disainikursused käsitlevad erinevaid teemasid moe-, sise- ja tootedisaini valdkondadest: keraamika, kullasepa algkursus, sepise algkusrsus, moestilistika, moe- ja trendide prognoosid, kasutajakeskne disain toote- ja teenusearenduses jt.

Arvutikursused käsitlevad Adobe kujundusprogrammide tundmaõppimist läbi praktiliste ülesannete, kujundusgraafika ja veebidisaini koolitusi.
Suveakadeemia on täienduskoolituse programm, kuhu on oodatud kõik need, kes soovivad oma suve loominguliselt eriliseks muuta. Suveakadeemia raames toimuvad kunsti-, disaini- ja arvutikursused mais, juunis ja augustis.

 

Eesti Kunstiakadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Pakume võimalust teha oma sõpradele, pereliikmetele või kolleegidele loominguline kingitus kunstiakadeemia kursuse näol. Teie poolt välja valitud kursus vormistatakse kinkekaardina.

Informatsiooni avatud akadeemia tegevustest saab AA Facebooki, InstagramiTwitteri või Youtube’i lehelt.

Kui soovid infot avatud akadeemia kursuste kohta, saada kiri aadressile:
huvilised_g+subscribe@artun.ee ja olete automaatselt liidetud meie huviliste listiga.

Kui Sul on ettepanekuid koolituste osas, siis palun kasuta järgmist vormi.

 

BA ÕPE

Alates 2016. aasta sügisest saab BA tasemel õppida moestilistika, keskkonnadisaini, ruumukujunduse ja meediagraafika erialasid disainiteaduskonna tsükliõppekaval kujunduskunst.

https://www.artun.ee/erialad/kujunduskunst/

INFO JA REGISTREERIMINE

PIRJE KÕVATOMAS

EKA avatud akadeemia büroo
Estonia pst. 7, Tallinn
pirje.kovatomas@artun.ee
+372 626 7327