Avatud loengute sari: Robert Vierlinger, 18.veebr. kell 18

Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuriteaduskonna avatud loengute sarjas esineb sel neljapäeval, 18. veebruaril Robert Vierlinger /Austria – Bollinger+Grohmann / nformations.

Loeng toimub kell 18 Kanuti Gildi SAALis (Pikk 20, Tallinn).

Robert Vierlinger esindab eksperimentaalse inseneri- ja arhitektuuripraktika põnevamaid külgi, kus katsestuste kõrval on näha ka ehitatud hooneid ja linnaruumi installatsioone. Meile Eestis on mõned Roberti tööd tuttavad TAB2015 peanäituselt, kus Nformations presenteeris oma prinditud struktuuri efektseid prototüüpe.

Robert Vierlinger on valdkondadeülene konsultant ja teadlane. Ta on kaasalgatanud Viini Rakenduskunsti Ülikoolis mitmeid teadusprojekte arhitektuuri ja tehnoloogia vallas. Tema uurimisteemadeks on digitaalse disaini representeerimine, multimodaalsed optimiseeringud, tootmis-tehnoloogilised arengud ja materjali intelligentsus. Samuti konsulteerib ta Bollinger+Grohmann inseneribüroos disaini- ja optimiseerimisvallas nii rahvusvahelisi võistlusprojekte kui ka ehituses olevaid hooneid. Robert õppis arhitektuuri Delftis ja Viinis, viimati Hani Rashidi stuudios Viini Rakenduskunsti Ülikoolis ja peab hetkel loenguid mitmetes rahvusvahelistes disainiülikoolides.
www.bollinger-grohmann.com
www.nformations.com

Arhitektuuriteaduskond kutsub Tallinnasse loengusarjale esinema maailmas tuntud arhitekte, teoreetikud, kriitikud ja urbaniste, et tutvustada arhitektuuri, disaini, linnaehituse ning kriitilise mõtte värskeid vaatenurki. Loengud on mõeldud nii arhitektuurivaldkonna tudengitele ja erialaga seotud professionaalidele, kui ka ruumikultuuri huviliste laiemale ringile. Loengud on inglise keeles ning tasuta.

Loengusarja kodulehekülg: www.avatudloengud.ee

Loengusarja kuraatorid on Sille Pihlak ja Siim Tuksam

Loengusarja kevadhooaega toetab Eesti Kultuurkapital

Jaga sõpradega:

Postitas Anu Piirisild
Viimati muudetud

Arhitektuur ja linnaplaneerimine