Cumulus Green 2022 kutsub osalema

Cumulus Green 2022 kutsub osalema

Konkurss Cumulus Green 2022: Nurturing Our Planet (Meie planeetid ravides) kutsub kõigi ka EKA tudengeid kaaluma esildisi, mis edendavad ÜRO jätkusuutlikke eesmärke (SDG).

2022. aasta väljaande puhul otsustab Cumulus tuua oma ülemaailmse kogukonna andekuse ja loovuse, et keskenduda SDG2-le: Zero Hunger.

Nullnälja all ei ole SDG2 eesmärk mitte ainult nälja kaotamine, vaid ka toiduga kindlustatuse ja parema toitumise saavutamine ning säästva põllumajanduse edendamine.

Cumulus Green 2022: Nurturing Our Planet on avatud kõikidele kunsti-, disaini- ja meediadistsipliinidele ning nõuab uuenduslikke lahendusi, mis aitavad muuta oma toidusüsteeme toiduga kindlustamatuse lõpetamiseks ja paremate tingimuste loomiseks õiglase ja keskkonnasõbraliku maailma jaoks.

Konkursil premeeritakse parimaid töid 3 erineva kategooria auhinna ja aukirjadega. Auhinnafond on 20 000 eurot.

Hindamisprotsessi juhivad žürii kaasesimehed ja Cumuluse juhatuse esindajad Anne Pikkov ja Jose Allard ning rahvusvahelised disaini, kultuuridiplomaatia, jätkusuutlikkuse ja ringmajanduse eksperdid, sealhulgas Rahul Bhattacharya, Erik Ciravegna, Dolly Daou, Lynda Deakin, Daniel Grushkin , Philipp Heidkamp, ​​Soojin Jun, Silvana Juri, Anna Meroni, Pedro Reissig, Vishnu Swaminathan, John Thackara, Xiao Yong ja Francesca Zampollo.

Esitamise tähtaeg on nihutatud 15. märtsile 2022.

Lisateave on saadaval ja sisenemise esitamise platvorm avatakse peagi aadressil cumulusgreen.org. Püsige lainel!

Lisaküsimuste korral võtke ühendust Cumuluse sekretariaadiga aadressil cumulusgreencompetition@aalto.fi

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud