Disain ja rakenduskunst

2010

Keraamika

1. Kirsi Pauliina Miettinen

Moedisain

2. Triin Kaiv
3. Evely Kink
4. Kaisa Kottise
5. Kreete Vään

Nahakunst

6. Ingrem Floren
7. Kadri Paloveer
8. Stella Soomlais

Tekstiilidisain

9. Liis Koort
10. Kerttu Laane
11. Karin Luuk
12. Kirill Safonov

2011

Ehte- ja sepakunst

13. Kadi Kübarsepp

Moedisain

14. Kristi Kuusk
15. Kristina Tatarinova

2012

Klaasikunst

16. Kairit Annus
17. Liisi Napp

Moedisain

18. Eike Einama
19. Piret Puppart
20. Peeter Rästa
21. Sille Sarapuu

Nahakunst

22. Kärt Põldmann
23. Inga Radikainen

Tekstiilidisain

24. Signe Aasoja
25. Miina Leesment
26. Heleri Alexandra Sits
27. Katrin Trumm

2013

Ehte- ja sepakunst

28. Nils Hint
29. Rainer Kaasik-Aaslav

Keraamika

30. Maris Loitmets
31. Rita Randmaa

Klaasikunst

32. Sandra Allemann

Moedisain

33. Joanna Kivihall

Nahakunst

34. Artjom Babitski
35. Karin Kallas
36. Anneli Metsmaa
37. Marta Moorats

2014

Ehte- ja sepakunst

38. Urmas Lüüs
39. Eilve Manglus
40. Virko Veskoja

Keraamika

41. Kaupo Holmberg
42. Pille Kaleviste
43. Evelin Kummel

Klaasikunst

44. Andra Jõgis
45. Niina-Anneli Kaarnamo
46. Maarja Treufeldt

Nahakunst

47. Marika Jylhä
48. Anne Meesit

Tekstiilidisain

49. Stella Kalkun
50. Katre Piho

2015

Ehte- ja sepakunst

51. Kätrin Beljaev
52. Marita Lumi
53. Liina Lõõbas (cum laude)
54. Sofja Markarova (cum laude)
55. Darja Popolitova (cum laude)

Graafiline disain

56. Sergei Filatov

Keraamika

57. Kristel Saan

Klaasikunst

58. Aleksandra Pavlenkova

Moedisain

59. Triin Amur
60. Katrina Kaubi

Nahakunst

61. Kadi Paasik
62. Kertu Rattasepp
63. Merle Visak

Tekstiilidisain

64. Liisa Aid
65. Liina Palkov
66. Terje Salupuu

2016

Graafiline disain

67. Mart Varik

Keraamika

68. Kaja Altvee (cum laude)
69. Igor Filjušin
70. Maria Sidorenko
71. Martha Caecilia Stewart

Klaasikunst

72. Piret Meos
73. Birgit Pählapuu
74. Maria Tamm

Moedisain

75. Sandra Kossorotova

Nahakunst

76. Mari Masso

Tekstiilidisain

77. Rita Assor
78. Irina Gross (cum laude)
79. Annika Kangur (cum laude)

2017

Graafiline disain

80. Ronald Pihlapson

Keraamika

81. Geidi Hein
82. Ene Raud
83. Sander Raudsepp
84. Jana Žgun

Klaasikunst ja -disain

85. Toomas Mäelt
86. Külli Nidermann
87. Kristiina Oppi

Moedisain

88. Britta Liisa Brutus
89. Birgit Saviauk
90. Tuule Soosaar

Tekstiilidisain

91. Katrin Kabun (cum laude)
92. Tiina Sillar
93. Krista Tulp
94. Marie Vinter

2018

Ehtekunst

95. Noga Rachel Harel

Keraamika

96. Madli Väli
97. Helena Tuudelepp

Klaasikunst ja -disain

98. Maarja Mäemets

Moedisain

99. Omair Javaid Malik
100. Ester Soidla

Nahakunst, aksessuaari- ja köitedisain

101. Kaire Olt (cum laude)
102. Kelian Luisk
103. Maarja Roolaht (cum laude)
104. Elis Teterin

Sepakunst

105. Hannes Tõnuri

Tekstiilidisain

106. Kristina Puz

Jaga sõpradega:

Postitas Riina Laaneveer
Viimati muudetud