Disainiteaduskonna MA kaitsmised

Magistritööde kaitsmine õppekaval DISAIN JA RAKENDUSKUNST

29.05.2013 Eesti Arhitektuurimuuseum, Rotermanni soolaladu (Ahtri 2)

10.00 Joanna Kivihall “Uuenduslikud tehnoloogiad moedisainis: 3D printimine ning laser- ja ultrahelitehnoloogiad” (moedisain)
Juhendaja Marit Ilison, retsensent Anu Merila

11.00  Marta Moorats “Disainiprotsess läbi keskkonnateadlike valikute – Marta Cycles” (nahakunst ja -disain)
Juhendaja Reet Aus, retsensent Maria Pukk

12.00  Karin Kallas “Jalasõbralikud disainjalatsid (levinumale Eesti elanikkonna jalatüübile). Stuudio Nahk OÜ” (nahakunst ja -disain)
Juhendaja Jaana Päeva, konsultant Sirje Saaremaa, retsensent Merike Rehepapp

13.30 Anneli Metsmaa “Koos lapsega – aksessuaarid” (nahakunst ja -disain)
Juhendaja Jaana Päeva, retsensent Stella Soomlais

14.30 Artjom Babitski “Sadul” (nahakunst ja -disain)
Juhendaja Lennart Mänd, retsensent Kadri Viires

30.05.2013 Eesti Arhitektuurimuuseum, Rotermanni soolaladu
10.00 Rita Randmaa “Pinna- ja liittehnikad värviliste massidega” (keraamika)
Juhendaja Annika Teder, konsultant Ingrid Allik, retsensent Anne Türn

11.00 Maris Loitmets “Värviline valuportselan” (keraamika)
Juhendaja Annika Teder, retsensent Maria Valdma

12.00 Rainer Kaasik-Aaslav “Mütoloogiliste narratiivide pärinemine inimese kollektiivsest alateadvusest” (ehtekunst)
Juhendajad Eve Margus-Villems, Peeter Laurits; retsensent Anne Türnpu

13.00 Nils Hint “Väike väärarvamuste leksikon” (sepakunst)
Juhendajad Kadri Mälk, Jüri Okas; retsensent Andres Kurg

30.05.2013 Hariduse 1, Türi
17.30 Sandra Allemann “Lihtsate väärtuste monument” (klaasikunst ja -disain)
Juhendaja Eve Koha, retsensent Mirjam Peil

Magistritööde kaitsmine õppekaval TOOTEDISAIN

31.05.2013 Eesti Arhitektuurimuuseum, Rotermanni soolaladu

10.00 Ingela Viks “Optoelektroonilise pilulambi arendus”
Juhendaja Martin Pärn, konsultant Koit Mauring, retsensent Tiina Mauring
Kinnine kaitsmine

11.00 Anti Laanemaa “Elektrimopeedi rendi- ja laadimisjaam”
Juhendaja Üllar Karro, retsensent Indrek Hirvlaan

12.00 Raili Keiv “Portselan kohtub betooniga”
Juhendaja Heikki Zoova, kaasjuhendaja Hrafknell Birgisson, konsultant Leo Rohlin, retsensent Ilona Gurjanova

Jaga sõpradega:

Postitas Kunstiakadeemia
Viimati muudetud

Haldusosakond