Eelakadeemia läheb Tartusse ja avas registreerumise sügiskursustele


Eelakadeemia võimaldab nii EKA kui ka ihaldatud erialaga põhjalikumalt tutvuda. Lisaks annab eelakadeemia hea stardi sisseastumiskatsetel, et õppida näiteks disaineriks, arhitektiks või hoopiski maalikunstnikuks.

Sel sügisel jõuab eelakadeemia ka Tartusse. “Tahame anda võrdseid võimalusi õppimiseks. Oleme näinud, et Lõuna-Eestis on huvi arhitektuuri kõrghariduse vastu ning meie kursustel on osalenud noored Tartust, mistõttu otsustasime ise õppijatele lähemale tulla,” selgitas uusi kasvusuundi EKA avatud akadeemia juhataja Kristiina Krabi-Klanberg.


Eelakadeemia põhikursus
29.0911.12.2019

Avastame erinevaid väljendusvahendeid ja visuaalse keele algelemente. Maali, joonistamise, kompositsiooni ja skulptuuri õppeaineid läbides on võimalus proovida mitmesuguseid kujutamisvõimalusi ja ning nende üle arutada.

Loe edasi


Arhitektuurijoonistamise eelakadeemia
07.1011.11.2019

Kursuse jooksul lahendatakse arhitektuuri ja sisearhitektuuri eriala sisseastumiseksami joonistusülesandeid, harjutatakse käelist tegevust ja töötatakse erinevate joonistus-vahenditega. Käsitletakse ruumi ja arhitektuuri joonistamise eripärasid.

Loe edasi


Arhitektuuri ja sisearhitektuuri eelakadeemia Tartus
18.0911.12.2019

Kursus neile, kes kaaluvad astuda EKA arhitektuuri ja linnaplaneerimise või sisearhitektuuri bakalaureuseõppesse. Kursusel käsitletakse valdkonna olulisimaid teemasid ja oskusi. Osalejal on võimalus mõista, milline on nende erialade õpe.

Loe edasi

Postitas Avatud Akadeemia
Viimati muudetud

Avatud akadeemia