Eelakadeemias osalenud noored jagavad oma muljeid


Veel viimaseid päevi on võimalik kandideerida eelakadeemia kevadkursustele! Motivatsioonikirjade põhjal valitakse välja innukad ja säravad tegijad, kes üheskoos õppides ka üksteist inspireerivad. Enne eelakadeemiasse kandideerimist on hea lugeda, mida eelnevad osalejad õppest arvasid.

Arhitektuuri ja sisearhitektuuri eelakadeemia


Kandideerimine kuni 25. jaanuarini siin

Janely J.: „Kursus on väga hea neile, kes pole veel täiesti kindlad oma eriala valikus. Kursuselt saab ka palju uusi kogemusi ning laiema silmaringi. Pakutav on oma hinda väärt. Jäin rahule õppe mitmekesisusega ja sellega, et rõhk oli sisseastumiseksamite läbi tegemisel. Meeldis ka see, et iga teema puhul räägiti natuke teooriat juurde. Juhendajad olid väga abivalmis ja andsid kõigile personaalse tagasiside.”

Mihkel A.: „Väga huvitav ja tore kursus oli. Õppejõud oli sõbralik ja abivalmis ning sai palju oskusi arendatud. Sain ennast proovile panna ruumiliselt ja abstraktselt mõeldes. Kõik olid väga abivalmid ja jagasid palju huvitavat infot.”

Alina V.: „Kursus aitas korralikult ette valmistuda sisseastumiseks ning luua idee sellest, mida EKAs õppimine endast kujutab. Jäin rahule sellega, et kõik oli vabakäeline ning õpilased said panustada nii palju oma töödesse kui soovisid.”


Disaini eelakadeemia


Kandideerimine kuni 17. jaanuarini siin

Renate H.: „Kursusel meeldis teemade käsitlemisel teoreetiliste ning praktiliste osade vahekord. Eelakadeemia andis kindlust kõrgkooli valiku osas ja teadmise, et taolises õpikeskkonnas näeksin ennast oma ambitsioone täitmas. Juhendajad olid hingega asja juures, mõtestasid teemasid suurepäraselt lahti ning koosviibitud aeg möödus lennates. Uus maja on arhitektuuriliselt väga huvitav ning ruumid tekitavad mõnusa õpikeskkonna, mis suurendavad soovi siia õppima tulla.”

Steveli S.: „Soovitaksin eelakadeemiat kindlasti ka teistele. Kursust juhendasid professionaalid, kes andsid oma teadmisi edasi huvitaval ja sisulisel moel. Enim jäingi rahule õppejõududega. Mitte keegi neist ei rääkinud suusoojaks, vaid teadsid, millest nad rääkisid ning neid oli väga kuulata. Hästi abivalmid olid ka! Õppejõudude innukus oli nakkav ning tõsiselt toetavad ja aitavad.”

Nicole M.: „Kursusel nägin täpselt ära, milline on elu EKAs. Tutvusin uute lahedate inimestega ja õppejõud meeldisid ka. Ma sain kursusel aimu, mis asi disain täpsemalt on ja arvan, et sellised kursused peaksid eksisteerima ka kõikides teistes ülikoolides. Õppejõud Merike on väga vinge! Tema töötoad olid nii põnevad, et suutis terve pika päeva jooksul kõigi tähelepanu köita.”


Vabade kunstide eelakadeemia


Kandideerimine kuni 18. jaanuarini siin

Kelli K.:”Õppejõud valdasid väga hästi oma teemat ja eriala! Sten Saarits oli nii inspireeriv. Väga põnev oli kuulata teda nii enda kui teiste töödest rääkimas! Tänu talle köidab mind installatsioon veel rohkem! Õppejõudude tagasiside oli alati väga edasi aitav! Saskia oli väga toetav ja abivalmis. Aitäh Lillile väga põnevate ülesannete eest! Lilli on õppejõuna väga julgustav, mis tõstis palju eneseusku! Madli on ilmselt kõige armsam õppejõud, kes mul kunagi on olnud! Nii vahetu ja siiras olek tekitab loengus palju mõnusama atmosfääri! Marko on jube muhe õppejõud, kes tekitas minus kohe julge tunde see vann ikka kohale tuua!”

Luiza P.: „Annab hea ülevaate tänapäeva kunsti ajaloost ja seal saab ennast proovile panna erinevates tehnikates nagu ruumiline kunst ja animatsioon. Jäin kursusel rahule suure teoreetilise mahuga ja praktiliste ülesannetega. Juhendajad olid suureks abiks ja jagasid palju vajalikku materjali sisseastumiseks.

Marie K.: „Soovitaksin kursust kindlasti ka teistele. Kursus annab mitmekesise ülevaate erinevatest kunsti kujutamise viisidest. Seal saab kindlasti katsetada midagi, mis on sinu mugavustsoonist väljas. Kõige rohkem hindasin kursuse puhul järjepidevat tagasisidestamist.”

Jaga sõpradega:

Postitas Avatud Akadeemia
Viimati muudetud