EKA avatud akadeemia kutsub näitusele ja sünnipäevale

Sel nädalavahetusel toob EKA avatud akadeemia linnaruumi kunsti, mida saab vaatlemisi nautida või hoopis ise luua. Laupäeval suundume Tallinna Keskraamatukokku näitust avama ja ühtviisi head seltskonda nautima ning pühapäeval tähistame Telliskivi Loomelinnaku 10. juubelit Erinevate Tubade Klubis. Tule põika läbi ja saa osa.

Laupäev

Laupäeval kell 16.00 avatakse Tallinna Keskraamatukogu näitusesaalis EKA avatud akadeemia illustratsioonikursuse lõpetajate kunstinäitus. Uudistame ühiselt, milliseid jooni mööda kulgeb Eesti illustratsioonimaastiku värske veri.

EKA avatud akadeemia erikursus ILLUKAS startis möödunud septembris Anne Pikkovi ja Kertu Sillaste koostatud õppekavast.

Kertu Sillaste iseloomustab: “Mul on hea meel, et kursusel olid nii akadeemilisema suuna austajad kui ka lihtsama kujundikeele saavutamise nimel pingutajad. Mitmekesisus rikastas kõigi kogemusi. Varasema kunsti(kõrg)haridusega osalejad seadsid saavutuste lati kõrgele kõigi jaoks. Õnneks sattusid kursusele kokku inimesed, kes tõesti on illustratsioonihuvilised ja valmis hea tulemuse nimel pingutama.”

Pühapäev

Meie head naabrid ja kallid sõbrad Telliskivi Loomelinnakus tähistavad 10. juubelit. EKA avatud akadeemia kingib neile sünnipäeva puhul kunsti, õigemini kunstniku. Oma ühte hinnatumat juhendajat Allan Kukke küll täitsa päriseks ära anda ei saa, kuid eesootaval pühapäeval on kõik huvilised oodatud oma loovust teritama tema Katkematu joonistuse töötoas, mis toimub Erinevate Tubade Klubis.

Töötuppa saad registreeruda siin.

Postitas Avatud Akadeemia
Viimati muudetud

Avatud akadeemia