EKA avatud akadeemia sügisese illustratsioonikursuse lõputööd

Mitmes osas, kontaktõppena ja e-kursusena toimuv Adobe Illustratori kursus on üks nõutumaid EKA avatud akadeemias, mis täitub sõltumata aastaajast kiirel tempol. Tagasisides väärtustavad osalejad nii kursuse loomingulist väljundit kui ka tööalaste oskuste arendamist ning eeskätt juhendaja Maris Lindoja õppemetoodikat ja innustavat tagasisidet. „Juhendaja oli professionaalne ja oskas Adobe Illustratori programmi väga hästi lahti seletada. Ta on igati vastutulelik ja nõus raskemaid kohti mitu korda nö puust ja punaseks tegema,” jagab Virve oma muljeid.

Kursuse juhendaja Maris Lindoja avab lõputööde olemust: „Illustrator on nii praktiline kui ka loominguline töövahend, mida osates saab lahendada väga erinevaid ülesandeid. Sügisese Illustratori kursuse lõputööks oli sobitada pilt või illustratsioon ja tüpograafia. Rangevõitu tüpograafia saab muuta mänguliseks nii tähekujusid muutes kui ka lisades tähtedele mustreid ja värve. Ülesanne oli illustreerida kas üksikud tähed või mõni sõna ja kujundada nii plakat. Valmisid stiilsed ja eriilmelised tähemängud, milles on hoogu ja ülemeelikust.”

Kevadel algavatele Adobe Illustrator kursustele on registreerumiseks vabaks jäänud vaid üks kuni kaks kohta. Registreerumisele avatud kontaktõppe ja e-kursused leiad meie kodulehelt.

Postitas Elise Eimre
Viimati muudetud

Avatud akadeemia