EKA avatud akadeemia tunnustas täienduskoolituse juhendajaid ja koordinaatoreid

EKA täienduskoolituses tegutsevate juhendajate-koolitajate ja koordinaatorite tunnustamist alustas EKA avatud akadeemia eelmisest aastast. Tunnustamise eesmärgiks on väärtustada EKA täienduskoolituse õppejõude ning vilistlasi, nende rolli valdkonna arengu mõjutamisel ja kvaliteedi toetamisel.

2017. aastal õpetas avatud akadeemias üle 80 juhendaja-koolitaja ning õppis üle 1200 erinevas vanuses õppija.

Aasta koolitajad valitakse õppijate ja avatud akadeemia büroo tagasiside põhjal.

 

Aasta koolitajad-koordinaatorid:

Kätlin Kaljuvee – juhendas 2017. aastal erinevaid moeillustratsiooni kursuseid lastele ja täiskasvanutele. Õppijad on välja toonud, et talle meeldib õpetada, on vastutulelik, alati olemas.


Foto: Marianna Gunja

Olivia Verev – juhendas 2017. aastal kunstiõpetajate lisaerialal ning EKA eelakadeemias. Õppijad toovad oma tagasisides välja, et Olivia on nende positiivne mõjutaja, ootamatu uue lähenemise tooja – avab loovuse, üllatab, on pühendunud.


Foto: Johan Henrik Pajupuu

Veiko Tammjärv – arendas ja koordineeris 2017. aastal toimivat ja tunnustatud veebidisaini õppekava ning õpetas stilistika ja reklaami kursuseid. Tagasisidest ilmneb, et Veiko on koordinaatorina valdkonna pühendunud eestvedaja ning koolitajana paindlik ja koostööle suunatud.


Foto: Johan Henrik Pajupuu

Alina Nurmist – arendas 2017. aastal “Ruumitargemaks” õppekava, on (sise)arhitektuuri ja muinsuskaitse eelakadeemia ja lasteakadeemia tunnustatud juhendaja. Tagasisidest ilmneb, et Alina sobib erinevate sihtrühmadega, on pühendunud ning huvitav juhendaja.Palju õnne!

Jaga sõpradega:

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud