EKA nahakunsti eriala vilistlane Lisette-Maria Puhalainen osaleb vahetusettevõtjana Erasmus for Young Entrepreneur programmis

EKA nahakunsti eriala vilistlane Lisette-Maria Puhalainen alustas 1. veebruaril vahetusettevõtjana Erasmus for Young Entrepreneur programmis. Vaata Lisette-Maria tooteid siin –  www.lisettemaria.ee. 

Lisette-Maria mentoriks on Austria ettevõtja Gabriele Lechner. Gabrielel on Viinis ateljee, kus ta disainib ja toodab moe- ja koduaksessuaare. Tal on ka oma veebipood (www.mondschein-design.at). Tema tooteid iseloomustab modernne disain ja traditsiooniliste materjalide ja käsitöötehnikate kasutamine. Gabriele ja Lisette-Maria oskused ja teadmised on teineteist täiendavad. Enne Mondscheini asutamist töötas Gabriele turundusspetsialistina ja Lisette-Maria eesmärgiks on vahetuses olles just arendada oma brändi kommunikatsiooni ja müügistrateegiat. Lisette-Marial on kogemus erinevate materjalide ja tehnikate kasutamises, mida Gabriele saab integreerida oma toodete disaini. Selline kasulik koostöömudel sünnib välisriigist õige profiiliga ettevõtja leidmisega EYE programmis.

Kui tunned, et soovid ka vahetusse minna, loe lähemalt siit. Järgmise taotluse tegemise tähtaeg on 1.05.2018

Artikli lisas Kelli Turmann

Jaga sõpradega:

Postitas Kelli Turmann
Viimati muudetud