Näitusetaotlused

Avatud on EKA Galerii näituseprogrammi taotlusvoor aastaks 2024!
Taotlusvoor on avatud kohalikele ja rahvusvahelistele kunstiprojektidele, isiku-ja kuraatorinäitustele, üritustele ja performance’itele. Palume taotlused esitada hiljemalt 11.10.2023 aadressile eka.galerii@artun.ee manusena ühte zip-faili pakituna.
Taotlus loetakse esitatuks kui see on saadetud õigeaegselt, vormis on täidetud kõik väljad ja lisatud kõik nõutud materjalid. Taotlused vaatab läbi žürii.
Näituste kestvus on ligikaudu neli nädalat, muude projektide kestvus tulenevalt vajadustest ja võimalustest. EKA Galerii näitusepind (Põhja puiestee 7) on rendivaba.
EKA Galerii aasta programm koosneb kolmest osast: EKA-ga seotud projektid (Hindamismaraton, TASE ja EKA muuseumi näitus), kutsutud väliskunstnike- ja kuraatorite projektid ning avatud konkursi kaudu laekunud projektid.

Avatud konkurss toimub kord aastas septembris. Taotlustest teeb valiku komisjon, mis võib aastati erineda. 2023 aasta programmi koostanud komisjoni kuulusid Kirke Kangro, Taavi Hallimäe, Anita Kodanik ja Pire Sova.


Pakume omalt poolt:
– tasu 50-450€;
– näituste valve;
– ühe installeerija abi;
– põhilisemaid installeerimisvahendeid ja tööriistad;
– kommunikatsioonimaterjalide kujundus ja trükk;
– fotodokumenatsioon.
Sõltuvalt vajadusest saame aidata ka tekstimaterjalide koostamise, toimetamise ja tõlkimisega. Galeriis on regulaarselt praktikal EKA tudengid pildistamise ja installeerimisega.
Kui soovid lisada end galerii uudiskirja listi, et saada infot näituste, sündmuste ja avatud konkursi kohta, kirjuta soovist meiliaadressile pire.sova@artun.ee.