EKA sisearhitektuuri osakonnas saab EKA avatud uste päeval teha proovieksamit ja ehitada täispuhutavat valgustit

Parim võimalus uurida välja, mida kujutab endast EKA sisearhitektuuri osakond avaneb juba 27. veebruaril 2020, mil on EKA suur avatud uste päev – mõeldud kõigile, kes plaanivad sel suvel või mõnel järgmisel aastal EKAsse sisse astuda. NB! Töötubades osalemises tuleb end kiirelt kirja panna! 

  • 10.00-12.00 Töötuba “Täispuhutav valgusti”Sisearhitektide Janno Roosi ja Andres Labi juhendatud töötoas saad teha valmis valgusti…õhust. Töötoas on ruumi ainult kaheksale inimesele – pead end kiirelt kirja panema kui osaleda tahad: http://bit.ly/avatuduksed2020 (ruum: C401, 2. kursuse ala)
  • 12.30-13.30 Räägi tudengiga. Sisearhitektuuri tudengid – esmakursuslastest kuni magistrantideni – räägivad sellest, mida ja kuidas EKA sisearhitektuuri osakonnas õpetatakse ja vastavad küsimustele (C401, 2. kursuse ala)
  • 14.00-15.00 Praktikast ja tudengivahetusprogrammist + elu pärast kooli. Kus sisearhitektuuritudengid praktikat teevad? Millistesse rahvusvahelistesse ülikoolidesse Erasmus-programmiga vahetusse lähevad? Milline on elu pärast kooli? (ruum C406).
  • 15.00-17.00 Proovieksam “Keharaskus”. Tahad teada, mis tunne on EKA sisearhitektuuriosakonna sisseastumiseksamitel ja mis laadi ülesanded sisseastujaid ootavad? EKA avatud uste päeval on sul selleks selle aasta ainus võimalus, tule ja tee läbi proovieksam “Keharaskus”! Juhendavad tudengid Päär, Eeros, Eliisabet ja Viktoria, toetab meie puidutöökoja meister Avo Tragel. Aega läheb umbes kaks tundi. Palun võta kaasa: harilik pliiats, tintenpen, kustutuskumm, käärid. Gruppi mahub 10 osalejat. Pane end siin kirja: http://bit.ly/avatuduksed2020 (Ruum: B104-P)

Kohtume avatud uste päeval!

Jaga sõpradega:

Postitas Triin Männik
Viimati muudetud

Sisearhitektuur