EKA uued teadurid ja professorid, 2022

EKA uued teadurid ja professorid, 2022

Arhitektuuriteaduskonna arhitektuuri- ja linnaplaneerimise osakonna nooremteadurina asus mais ametisse Elina Liiva. Lisaks erialasele praktiseerimisele on Elina alates sellest aastast EKA arhitektuuri ja linnaplaneerimise doktorant. Praktikapõhises doktoritöös käsitleb ta kestliku linnaplaneerimisega seotud teemasid keskendudes naabruskkonna skaalaga seotud küsimustele.

Arhitektuuriteaduskonna arhitektuuri- ja linnaplaneerimise osakonna nooremteadurina asus mais ametisse Helen Rummo. Helen on EKA arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala doktorant ning teeb oma praktikapõhise doktoritöö linnaplaneerimisskaalas, täpsemalt käsitledes eluasemepoliitikaga seonduvaid küsimusi. Ta on varasemalt praktiseerinud erinevates Eesti arhitektuuribüroodes ning samuti õpetanud nii EKAs kui gümnaasiumis ruumilist mõtlemist.

24. mai senati koosolekul valiti arhitektuuriteaduskonna sisearhitektuuri osakonna professoriks Jüri Kermik ja vabade kunstide teaduskonna animatsiooni osakonna professoriks Ülo Pikkov.

Alates 1. septembrist on disainiteaduskonna ehte ja sepise osakonna professor Kadri Mälk nimetatud emeriitprofessoriks.

1. juunil asub uuesti ametisse kunstikultuuri teaduskonna kunstiteaduse ja visuaalkultuuri instituudi teaduri ametikohale Margaret Tali.

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud