EKAs sel nädalal

EKAs toimub! Foto: Priit Mürk

Otseülekanne EKA Facebookis: rahvusvahelist magistriõpet tutvustav veebiseminar

Teisipäeval, 9. aprillil kell 16.30 toimub otseülekandena EKA Facebooki lehel rahvusvahelist magistriõpet tutvustav veebiseminar. Õppekavajuhid Urmas Lüüs, Tanel Kärp, Keiti Kljavin ja Margit Säde esitlevad erialasid inspireerivate välkloengutena, tutvustades ideid ja teemasid, millele õppekavades keskendutakse.

Ka eestlastel on võimalik kandideerida EKA rahvusvahelistele erialadele – animatsioon, interaktsioonidisain, ruumiloome ja urbanistika. Tähtaeg on 2. mai ning dokumente saab esitada SAISis.

EKA professori kandidaatide avalikud venia legendi loengud

Stsenograafia osakonna professori kandidaat Ene-Liis Semper’i loeng „Untitled“ reedel, 12. aprillil kell 12.30, ruumis A301.

Uusmeedia õppetooli professori kandidaat Raul Keller’i loeng „Rohtlas“, reedel, 12. aprillil kell 13.30, ruumis A301.

Uusmeedia õppetooli professori kandidaat Sten Saarits’i loeng “Kujundatud keskkonnad ja liitreaalsus”, reedel, 12. aprillil kell 14.30, ruum A301

Arhitektuuri ja linnaplaneerimise osakonna mahulise arhitektuuri professori kandidaat
Toomas Tammis‘e loeng “Mustast arhitektuurist”, kolmapäeval, 10. aprillil kell 10.00, ruumis A403.

Kunstiteaduse ja visuaalkultuuri instituudi professori kandidaat Andres Kurg’i loeng “Fantaasia ja prognoos: Nõukogude arhitektuur ja visuaalkultuur ca. 1967”, kolmapäeval, 10. aprillil kell 11.30 ruumis A403.

Avatud arhitektuuriloeng: Austris Mailītis

Neljapäeval, 11. aprillil kell 18 peab EKA aulas avaliku loengu Läti arhitekt Austris Mailītis, keda võib õigustatult pidada üheks Baltikumi noorema põlvkonna originaalsemaks mõtlejaks. Loe veel.

Tuukka Kaila avatud kunstnikuvestlus

Teisipäeval, 9.aprillil kell 18 toimub ruumis A202 Soome Tuukka Kaila kunstnikupraktika avalik esitlus. Kaila viimased teosed lähtuvad teadmise tootmisega seotud küsimustest ja valmivad orgaanilises protsessis, mis kaasab laiapõhjaliselt erinevaid väljendusvorme ja epistemoloogilisi strateegiaid. Loe veel.

Erinn M. Cox isikunäitus EKA galeriis

Ameerika päritolu ja hetkel EKA ehte- ja sepakunsti magistratuuris õppiva Erinn M. Cox isikunäituse “üksildus on aeglaseim surm : reekviem igatsusele” on EKA galeriis avatud kuni 27. aprillini. Loe veel.

Andre Joosep Arming Vent Space’is

Kaasaegse kunsti magistrant Andre Joosep Arming’u isikunäitus Vent Space projektiruumis „Tükk Tõugu“ on avatud ainult veel homme 9. aprillil kell 14–19. Loe veel.

Jaga sõpradega:

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud