Eksperimentaalvormide näitus PULSS KUMU jalakäijate tunnelis

20. mai – 20. juuni 2017 saab KUMU Kunstimuuseumi jalakäijate tunnelis vaadata moetudengite eksperimentaalvormide näitust „Pulss“.

Väljapaneku tuumaks on eksperimentaalsete vormide ja ebatraditsiooniliste materjalidega mängimine utoopilises ning fantaasiaküllases võtmes. Eksponaatide lähtematerjaliks on moeshowdelt ja galadelt tuttav punane vaip.

Eksperimentaalvormid valmisid moedisainer Liisi Eesmaa juhendamisel toimunud meistriklassis. Kompides materjali piire ja innustudes punasest värvist ning vereringlusest, loodi uus ja ärksalt tuksuv reaalsus. Sellises formaadis näitus vallutab KUMU Kunstimuuseumi tunneli esmakordselt!

Marit Ilisoni ja Liisi Eesmaa kursus on kujunenud traditsiooniliseks vormiotsingute meistriklassiks. Eelnevate aastate vormid on sündinud nii plasttorudest, vineerist ja paberist kui ka vanadest plakatitest, tõestades, et loomingulistel ideedel on elujõudu kasvada ka kõige ebaharilikumal pinnasel. 

Näituse loovjuht ja stilist: Liisi Eesmaa

Disainerid: Kristin Sigus, Emma Leoni, Edvard Hiietam, Külli-Triin Laanet, Karita Kärmet, Hannes Rüütel, Kreet Kärner, Nele Kurvits, Beatrice Randkivi, Lotte Raisch, Andreas Kübar

Fotod: Riina Varol

Üritus FB-s: https://www.facebook.com/events/261878530952419/?active_tab=about

Jaga sõpradega:

Postitas Anu Ojavee
Viimati muudetud

Moedisain