Practices

20170503_120214
SONY DSC
Photo16_16
DSC_0311
Inglismaa 2004

ÜLDKUNSTIAJALOO PRAKTIKAREISID

2018 TOSKAANA

2017 MÜNCHEN

(juhendajad Tiina Abel, Liisa-Helena Lumberg)

2016 KREEKA

(juhendajad Oliver Orro, Liisa-Helena Lumberg)

2015 VIIN_BRNO

(juhendaja Kristina Jõekalda)

2014 AMSTERDAM

(juhendajad Katrin Kivimaa, Greta Koppel, Karin Nugis)

2013 PARIIS

(juhendajad Krista Kodres, Karin Nugis)

2012 STOCKHOLM

(juhendajad Andres Kurg, Karin Nugis)

2011 ROOMA

(juhendaja Anu Allas)

2010 PETERBURI

(juhendaja Anu Allas)

2009 BERLIIN-DRESDEN

(juhendaja Anu Allas)

2008 MOSKVA

(juhendajad Katrin Kivimaa ja Mari-Liis Paaver)

2007 TAANI

(koos TÜ kunstiajaloo õppetooliga, juhendaja Eva Näripea)

2006 HOLLAND JA FLANDRIA

(juhendaja Mariann Raisma)

2005 KREEKA

2004 INGLISMAA

(koos TÜ kunstiajaloo õppetooliga, juhendajad Kaur Alttoa ja Mart Kalm)

2003 PÕHJA-PRANTSUSMAA

(juhendaja Mart Kalm)

2002 PÕHJA-ITAALIA

(juhendaja Mart Kalm)

2001 TÜRGI

(juhendaja Juhan Maiste)

1999 või 2000 MADALMAAD

(juhendajad Ene Lamp ja Kaia Lehari)

1998 PETERBURI

(juhendaja Ella Mutt)

1997 HISPAANIA

(juhendaja Mart Kalm)

1996 BAIER JA ŠVEITS

(juhendaja Mart Kalm)

1995 VIIN ja ITAALIA

(juhendaja Mart Kalm)

1994 LÕUNA-PRANTSUSMAA

(juhendaja Mart Kalm)

EESTI KUNSTI AJALOO PRAKTIKAD

2017 Viljandimaa

(juhendajad Tiina Abel, Liisa-Helena Lumberg)

2016 Võru- ja Valgamaa

(juhendajad Andres Kurg, Karin Nugis)

2014 MUHU- JA SAAREMAA

(juhendajad Kristina Jõekalda, Andres Kurg, Ingrid Ruudi, Oliver Orro)

2013 HARJUMAA

(juhendaja Kristina Jõekalda)

2012 IDA VIRUMAA

(juhendaja Kristina Jõekalda)

2011 VIDZEME

(juhendajad Kristina Jõekalda, Epp Lankots)

2010 PEIPSI-ÄÄRE

(juhendaja Epp Lankots)

2009 PÕLVA- JA SETUMAA

(juhendaja Epp Lankots)

2008 PÄRNUMAA

(juhendaja Epp Lankots)

2007 VALGAMAA

(juhendaja Epp Lankots)

2006 IDA-VIRUMAA

(juhendaja Krista Kodres)

2005 HIIUMAA

(juhendaja Krista Kodres)

2004 LÄÄNEMAA

(juhendaja Krista Kodres)

2003 KAGU-EESTI

(juhendaja Krista Kodres)

2002 LÄÄNE-VIRUMAA JA JÄRVAMAA

(juhendaja Krista Kodres)

2001 PEIPSI-ÄÄRE

(juhendaja Krista Kodres)

2000 SAAREMAA

(juhendajad Kersti Markus, Tiina Abel ja Juhan Maiste)

1999 KESK-EESTI

(juhendaja Juhan Maiste)

1998 PETERBURI

(juhendaja Ella Mutt)

1997 IDA-VIRUMAA

(juhendaja Juhan Maiste)

1996 PÕHJA-LÄTI

(juhendaja Juhan Maiste)

1995? LAHEMAA

(juhendaja Epp Kangilaski)

VENE KULTUURI ÕPPEREISID

KVI osakonna professori David Vseviovi vabaaine loengukursuse “Venemaa kultuur ja poliitika” hulka kuulub tavapäraselt ka õppereis erinevatesse Venemaa või Vene kultuuriruumiga seotud linnadesse, kus tutvutakse eri ajastutest pärit kunsti ja arhitektuuri näidetega kohapeal. Kursusel osalevad tudengid kõigist EKA teaduskondadest.

Reis toimub koostöös reisibürooga Gondvana.

2018 Kaliningrad

2017 Kiiev & Lviv

2016 Venemaa Kuldne ring

2015 Valgevene

2014 Novgorod

2013 Peterburg