3DL stuudium

Kontaktid

Renee_Puusepp

Renee Puusepp

Vanemteadur, Tehasemaja vertikaalstuudio juhendaja

renee.puusepp@artun.ee
Martin Melioranski

Martin Melioranski

3D labori juhataja; Magistritöö juhendaja; Õppejõud; Kaasaegsed Arhitektuuritekstid; 3DL Stuudium: Vormiõpetus

martin.melioranski@artun.ee
_MG_4607

Johanna Jõekalda

VR Labori juhataja, õppejõud, erialastuudio juhendaja

C408 (E-T 14:00-18:00)
+372 56252427

johanna.joekalda@artun.ee
raul_kalvo_2016.01_EAL

Raul Kalvo

Magistristuudio juhendaja, õppejõud

raul.kalvo@artun.ee
Sille_Pihlak

Sille Pihlak

Nooremteadur, lektor, erialastuudio juhendaja

sille.pihlak@artun.ee
Siim_Tuksam_BW

Siim Tuksam

Nooremteadur, lektor, erialastuudio juhendaja

siim.tuksam@artun.ee
Paco_Ulman_BW

Paco Ulman

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

paco.ulman@gmail.com
Ljudmilla_Georgijeva_BW

Ljudmilla Georgijeva

Õppejõud, Digitaalne geomeetria

MIkk_Meelak_BW

Mikk Meelak

arhitekt

Vitali_Valtanen_BW

Vitali Valtanen

Õppejõud