Eriala teoreetilised ained

Kontaktid

Juri_Soolep_BW

Jüri Soolep

Arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala doktoriõppekava juht, õppejõud

jyri.soolep@artun.ee
Eik_Hermann_Raidpere

Eik Hermann

Õppejõud, filosoofia; magistristuudio konsultant

eik.hermann@artun.ee
Martin Melioranski

Martin Melioranski

3D Labori juhataja; magistristuudio juhendaja; erialastuudio juhendaja; Õppejõud, Kaasaegse arhitektuuri tekstid

+3726420071

martin.melioranski@artun.ee
Andres Kurg

Andres Kurg

Õppejõud, Arhitektuuriteooria ajalugu

andres.kurg@artun.ee
epp_lankots

Epp Lankots

Õppejõud, Arhitektuuriteooria ajalugu

Kaja_Pae_BW

Kaja Pae

Õppejõud, Kaasaegse arhitektuuri tekstid

kaja.pae@artun.ee
Oliver_Orro_bw

Oliver Orro

Õppejõud, Üldine arhitektuuri ajalugu, Restaureerimine ja konserveerimine

oliver.orro@artun.ee
Toomas_Paaver_bw

Toomas Paaver

Õppejõud, Eriala õigusaktid

Krista_Kodres

Krista Kodres

Õppejõud, Üldine arhitektuuri ajalugu

krista.kodres@artun.ee

Elo Sova

Õppejõud, Üldine arhitektuuri ajalugu