Insenertehnilised ained

Kontaktid

Tõnu_Peipman_BW

Tõnu Peipman

Dotsent: inseneriteadused; õppejõud: Tehniline mehaanika, Hoonete osad

tonu.peipman@artun.ee
Targo_Kalamees_BW

Targo Kalamees

Õppejõud, Ehituslik soojafüüsika

targo.kalamees@taltech.ee
adamorlinski_website_02_bg_eb

Adam Orlinski

Õppejõud

Lembi_Merike_Raado_BW

Lembi-Merike Raado

Õppejõud, Ehitusmaterjalid

lembi.raado@taltech.ee
Hendrik_Voll_BW

Hendrik Voll

Õppejõud, Energiatõhusus ja sisekliima

hendrik.voll@taltech.ee
raul_kalvo_2016.01_EAL

Raul Kalvo

Magistristuudio juhendaja, õppejõud

raul.kalvo@artun.ee
Kaupo_Kõrven_BW

Kaupo Kõrven

Õppejõud, Ehitusakustika

Teet_Tark_BW

Teet Tark

Õppejõud, Hoone tehniline varustatus

Indrek Rünkla

Indrek Rünkla

Õppejõud, Kujutav geomeetria, Ühepereelamu tööjoonised

indrek.rynkla@artun.ee
Indrek_Tarno_BW

Indrek Tärno

Õppejõud, Ehitusprojekteerimise töökorraldus

Holger_Oidjarv_BW

Holger Oidjärv

Õppejõud, Geodeesia

Joonas_Vaabel_BW

Joonas Vaabel

Õppejõud, Hoone tehniline varustatus

galo

Galo Moncayo

Erialastuudio juhendaja

galo.moncayo@artun.ee
bernhard-sommer-bw

Bernhard Sommer

Erialastuudio juhendaja

bernhard.sommer@artun.ee

Andres Sokk

Õppejõud, Metallkonstruktsioonid, Puitkonstruktsioonid, Tehniline mehaanika

Lembit Kiivit

Õppejõud, Hoone tehniline varustatus

lembit.kiivit@tolk.ee

Irene Lill

Õppejõud, Ehitustehnoloogia

Vassil Hartšuk

Õppejõud, Tuleohutus

Aldur Parts

Õppejõud, Raudbetoon- ja kivikonstruktsioonid, Geotehnika ja vundeerimine