Inimesed

Õppekava juhid on Taavi Hallimäe ja Julia Valle Noronha.

Lisaks alalistele õppejõududele on viimastel aastatel andnud meie õppekaval loenguid ja viinud läbi töötubasid mitmed tuntud disainerid, kunstnikud ja uurijad:  Reet AusVered BabaiTobias BirgerssonAdam Grinovich, Judith ter Haar, Juss HeinsaluGudy Herder, Rolf Hughes, Mari IshikawaMarika JylhäJiro KamataRaili Keiv, Ragne Kikas, Charon Kransen, Silke Lieser, Wenche Lyche, Kirsi Miettinen, Kazushi NakadaNithikul NimkulratKärt OjaveeAnu PenttinenMirja PitkäärtLennart MändRuudt Peters, Nurhayat Polat, Eia Radosavljevic, Adriana RodriguezPhilip Sajet, Evelin Saul, Claude Schmitz, Sissi Silván, Oliver Soomets, Timothy Veske-McMahon, Simon Westling, Danielle Wilde, David Snoo Wilson, Riina Õun jne.

Kontaktid

Julia-Valle-Noronha

Julia Valle Noronha

Dotsent

626 7318
Viibib eemal kuni 02.02.2022

julia.valle@artun.ee
piret-puppart

Piret Puppart

Professor, osakonnajuhataja

626 7318

piret.puppart@artun.ee
Kristiina Uslar

Kristiina Uslar

Osakonnajuhataja, dotsent

626 7366

kristiina.uslar@artun.ee
urmas

Urmas Puhkan

Osakonnajuhataja, professor/Head of Department, Professor

6267308
56646873

urmas.puhkan@artun.ee
IMG_5203

Piret Hirv

Osakonnajuhataja, dotsent

6267315
5205129

piret.hirv@artun.ee
Stella-Runnel_dngr

Stella Runnel

Külalisdotsent, aksessuaari- ja köitedisaini osakonnajuhataja

626 7317
B511

stella.runnel@artun.ee
MG44231-768x1152

Kristi Kuusk

Kunsti ja disaini eriala doktoriõppekava juht

kristi.kuusk@artun.ee