Inimesed

Kontaktid

Stella_Soomlais_stuudios_Tunnel-web

Stella Runnel

Külalisdotsent, aksessuaari- ja köitedisaini osakonnajuhataja

626 7317
B511

stella.runnel@artun.ee
_MG_4531_1

Eve Kaaret

Köitestuudio meister

6267317

eve.kaaret@artun.ee

Kelian Luisk

Aksessuaaristuudio meister / koordinaator

6267 317

kelian.luisk@artun.ee
Triin Amur

Triin Amur

Koordinaator

626 7317
B511

triin.amur@artun.ee
_MG_7135_1

Sirle Rohusaar

Aksessuaaristuudio meister (ajutiselt eemal)

626 7317

sirle.rohusaar@artun.ee
Nulku_KristiinaNurk-portree_fotoIrisKivisalu_web

Kristiina Nurk

Koordinaator (ajutiselt eemal)

626 7317
B511

kristiina.nurk@artun.ee