Ruumikujundus

20180517_154920
makett1
makett2
tunnel
Ruumikujundus avapilt

Ruumikujundus eriala on üks neljast kujunduskunsti õppekava eriala suundadest. Kujunduskunsti õppekava on tsükliõppe õppekava, mis on orienteeritud eelkõige isikutele, kes soovivad omandada bakalaureuse kraadi töö/pere kõrvalt ning/või kes elavad Eesti kaugemates regioonides. Osakoormusega tsükliõpe annab kauaoodatud võimaluse õpinguteks ka väljapool Tallinna elavatele inimestele, kellel päevase õppevormiga auditoorses õppetöös osalemine on raskendatud.

Ruumikujunduse eriala tegeleb inimeste käitumise uurimisega ruumikontekstis, ruumi analüüsimisega, ruumi loomisega ning detailide ja materjalidega selles. Isiksuste kujundamisega, kes on võimelised iseseisvalt, loovalt ning vastutustundlikult selles valdkonnas tegutsema. Õppejõud Kunstiakadeemias on loomeisikud, kes on nõudlikud ja innustavad üliõpilasi pühenduma õppetööle ning kasutavad iga võimalust noortega koos luua, areneda ja avastada.  Lõpetatakse ruumikujunduse eriala, kuid tööle hakkab isiksus, kes on kujunenud Eesti Kunstiakadeemias õppides ja seda läbinud palju kihilisemas kultuurikontekstis kui vaid erialane ettevalmistus.

Õppekava on osakoormus õppekava ja on tasuline.
Õppemaks: 2300 EUR õppeaasta

 

 

*

Uudised

EKA tsükliõppe õppekava ruumikujunduse ja meediagraafika üliõpilased kujundasid koostöö-projekti raames Nautica kaubanduskeskusesse jõuluteemalise kuuse installatsioni.

Vaata lähemalt

Lisainfo

Maarja Valk-Falk
ruumikujunduse eriala juht
maarja.valk-falk@artun.ee
telefon: 626 7103
Põhja puiestee 7, D404