Külalisõppejõud

Kontaktid

Argus

Margit Argus

sisearhitekt

külm

Neeme Külm

kunstnik

UV

Urmo Vaikla

sisearhitekt

Flo-Kasearu

Flo Kasearu

kunstnik

Koit Ojaliiv

Koit Ojaliiv

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

koit@kuu.ee
Joel Kopli

Joel Kopli

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

joel@kuu.ee
Juhan Rohtla

Juhan Rohtla

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

juhan@kuu.ee
Kerged

Maris Kerge ja Kadri Kerge

sisearhitekt, arhitekt

MG_3256-2-400x600

Malle Jürgenson

sisearhitekt

Mark

Ülar Mark

arhitekt

Yrjö_Wiherheimo

Yrjö Wiherheimo

disainer

Style: "IITTALA 3"

Ilkka Suppanen

disainer

Jaan Elken

Jaan Elken

kunstnik

Sööt

Kaisa Sööt

sisearhitekt

Jaan Tiidemann

Jaan Tiidemann

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

jaantiidemann@gmail.com
MIkk_Meelak_BW

Mikk Meelak

arhitekt

Martin Melioranski

Martin Melioranski

3D labori juhataja; Magistritöö juhendaja; Õppejõud; Kaasaegsed Arhitektuuritekstid; 3DL Stuudium: Vormiõpetus

martin.melioranski@artun.ee
Paco_Ulman_BW

Paco Ulman

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

paco.ulman@gmail.com
Siiri_Vallner_BW

Siiri Vallner

arhitekt

Kaja_Pae_BW

Kaja Pae

arhitekt (doktorant)

kaja.pae@artun.ee
IMG_0006

Silver Sternfeldt

keskkonnapsühholoog

Birgit Palk

sisearhitekt

Epp Meisner

sisearhitekt

Liisa Põime

sisearhitekt

Annika Kaldoja

disainer

Kristi Grišakov

urbanist

Teele Pehk

urbanist

Mariann Drell

sisearhitekt

Veiko Liis

disainer

Aadam Kaarma

sisearhitekt

Elina Liiva

arhitekt (doktorant)

Helena Rummo

arhitekt (doktorant)

Jaan Evart

graafiline disainer

Eve Komp

arhitekt

Kätlin Kangur

disainer

Jass Kaselaan

kunstnik

Urmas Viik

kunstnik

Björn Koop

disainer

Feliks Sarv

graafik

Ekke Väli

kunstnik

Tarmo Johannes

helilooja

Anna Kaarma

graafiline disainer

Ott Kangur

sisearhitekt

Tarmo Piirmets

sisearhitekt

Paul Kuimet

kunstnik

Avo Tragel

Puidu- ja maketitöökoja juhataja

611 7655
5027282

avo.tragel@artun.ee