Osakond

Kontaktid

_MG_4423_1

Kristi Kuusk

Vanemteadur

Piret Valk

Piret Valk

Dotsent. Osakonnajuhataja KT

626 7316
56888850

piret.valk@artun.ee
_MG_3338_72

Krista Leesi

Dotsent, õppekavade BTE juht ja BMAT tekstiilidisaini suunajuht

626 7316

krista.leesi@artun.ee
MarieVihmar

Marie Vihmar

Külalislektor, õppekavade MDR ja MDC tekstiilidisaini suunajuht

626 7316

marie.vihmar@artun.ee
Kadi_Kibbermann

Kadi Kibbermann

Koordinaator, külalislektor

626 7316
ruum D504

kadi.kibbermann@artun.ee
Eelike Virve_1

Eelike Virve

Kangatrüki stuudio juhataja

626 7316

eelike.virve@artun.ee
Frank Abner_kodukale

Frank Abner

Kangatrüki stuudio meister

626 7316

frank.abner@artun.ee
IMG_3083 2

Liina Leo

Silmus- ja kangakudumise stuudio juhataja

626 7316

liina.leo@artun.ee
_MG_4082_1

Imbi Armas

Meister (lapsehoolduspuhkusel)

626 7316

imbi.armas@artun.ee