Inimesed

Kontaktid

_MG_4423_1

Kristi Kuusk

Osakonnajuhataja, dotsent (textile futures), õppekavade MDR ja MDC tekstiilidisaini suunajuht. Vabal semestril 24.08.2020 kuni 24.01.2021

626 7316

kristi.kuusk@artun.ee
Piret Valk

Piret Valk

Dotsent. Osakonnajuhataja KT Kristi Kuuse vabal semestril viibimise ajal 24.08.2020 kuni 24.01.2021

626 7316
56888850

piret.valk@artun.ee
_MG_3338_72

Krista Leesi

Dotsent, õppekavade BTE juht ja BMAT tekstiilidisaini suunajuht

626 7316

krista.leesi@artun.ee
KatrinKabun

Katrin Kabun

Dotsent, õppekavade MDR ja MDC tekstiilidisaini suunajuhi KT Kristi Kuuse vabal semestril viibimise ajal 24.08.2020 kuni 24.01.2021

626 7316

katrin.kabun@artun.ee
_MG_3605_1

Katrin Lehtjõe

Kangatrüki töökoja juhataja

626 7316
58251242

katrin.lehtjoe@artun.ee
22008048_1813462588681863_3861608844862464806_n

Eva-Liisa Kriis

Silmus- ja kangakudumise stuudio juhataja

626 7316
53467366

eva-liisa.kriis@artun.ee
Kadi_Kibbermann

Kadi Kibbermann

Tekstiilidisaini osakonna koordinaator

626 7316
D504

kadi.kibbermann@artun.ee
_MG_4082_1

Imbi Ilves

Meister (lapsehoolduspuhkusel)

626 7316

imbi.ilves@artun.ee