Inimesed

Kontaktid

_MG_4423_1

Kristi Kuusk

Osakonnajuhataja, dotsent (textile futures), õppekavade MDR ja MDC tekstiilidisaini suunajuht. Ajutiselt eemal 25.01.2021 kuni 19.08.2022

Piret Valk

Piret Valk

Dotsent. Osakonnajuhataja KT Kristi Kuuse lapsehoolduspuhkusel viibimise ajal 25.01.2021 kuni 19.08.2022

626 7316
56888850

piret.valk@artun.ee
_MG_3338_72

Krista Leesi

Dotsent, õppekavade BTE juht ja BMAT tekstiilidisaini suunajuht

626 7316

krista.leesi@artun.ee
Kadi_Kibbermann

Kadi Kibbermann

Koordinaator, külalislektor, õppekavade MDR ja MDC tekstiilidisaini suunajuhi KT

626 7316
D504

kadi.kibbermann@artun.ee
22008048_1813462588681863_3861608844862464806_n

Eva-Liisa Kriis

Silmus- ja kangakudumise stuudio juhataja

626 7316
53467366

eva-liisa.kriis@artun.ee
Eelike Virve_1

Eelike Virve

Kangatrüki töökoja juhataja

626 7316

eelike.virve@artun.ee
Frank Abner_kodukale

Frank Abner

Kangatrükistuudio meister

626 7316

frank.abner@artun.ee
_MG_4082_1

Imbi Ilves

Meister (lapsehoolduspuhkusel)

626 7316

imbi.ilves@artun.ee