Osakond

Kontaktid

kärt-ojavee-bw2

Kärt Ojavee

Külalisprofessor, MA õppekava Disain ja rakenduskunst tekstiili suuna juht

+372 626 7316

kart.ojavee@artun.ee
_MG_4423_1

Kristi Kuusk

Vanemteadur

Piret Valk

Piret Valk

Dotsent. Osakonnajuhataja

626 7316
56888850

piret.valk@artun.ee
_MG_3338_72

Krista Leesi

Dotsent, BMAT tekstiili suunajuht

626 7316

krista.leesi@artun.ee
Kadi_Kibbermann

Kadi Kibbermann

Koordinaator

626 7316
ruum D504

kadi.kibbermann@artun.ee
Eelike Virve_1

Eelike Virve

Kangatrüki stuudio juhataja

626 7316

eelike.virve@artun.ee
_MG_4082_1

Imbi Armas

Silmus- ja kangakudumise stuudio juhataja

626 7316

imbi.armas@artun.ee
Juulia_Aleksandra_Mikson

Juulia Aleksandra Mikson

Kangatrüki stuudio meister

626 7316

juulia.mikson@artun.ee