ERKI Moeshow 2018 konkurss on lõppenud – kavandeid esitas suur hulk rahvusvahelisi disainereid

ERKI_Moeshow_Piret_Puppart_Liisa-Maria_Lai

ERKI Moeshow 2018 konkurss on lõppenud! Kavandeid esitas suur hulk rahvusvahelisi disainereid.

Konkurss kavandite saatmiseks on selleks korraks taas läbi saanud ning peagi selgub, kes esitlevad oma kollektsioone 26. mail toimuval ERKI Moeshow’l. Käesoleval aastal puudutab moesündmus sotsiaalselt olulist teemat, juhtides inimeste tähelepanu privaatsusele nii virtuaalses kui meid ümbritsevas maailmas.

Kui siiani on jälgitud ERKI korraldusmeeskonna tegemisi, siis peagi on aeg suunata pilgud disaineritele. Selleaastane kavandite konkurss on lõppenud ning kõik tööd on jõudnud moeshow korraldajate kätte. Võistlusele laekus 43 kollektsiooni, mille seas lisaks Eestile leidub kavandeid ka Lätist, Leedust, Venemaalt ja Taanist. Kes jäävad sõelale, saades võimaluse esitleda oma kollektsiooni ajaloolisel moelaval ning kes jäävad sel korral välja?

Finaali pääsevate disainerite valik tehakse 2. aprillil Nautica keskuse ruumides, kuhu koguneb valdkonna spetsialistidest koosnev rahvusvaheline eelžürii. Moekunstnikud, keda ERKI kaamerasilm edaspidi hoolikalt jälgima hakkab, avalikustatakse juba 3. aprillil ERKI kodulehel. (https://erki.artun.ee/2018/)

Jaga sõpradega:

Postitas Kunstiakadeemia
Viimati muudetud

ERKI Moeshow