ERKI Moeshow 2021. avasündmus näituse ja EKA pop-up POE avamisega Ajamajas

Andres Tammsaar (EKA) ja Aavo Kokk (US Real Estate) loominguliselt allkirjastamas ERKI Moeshow 2021 kuldsponsorluse lepingut. Foto: Birgit Kala

Esmaspäeval, 21. juunil sõlmis ERKI Moeshow kuldsponsorluse lepingu Rotermanni ja Merekindlusega ning ühtlasi avati Rotermannis esimene näitus ja EKA pop-up pood.

Rotermanni vast valminud Ajamajas, mis sümboliseerib väravat Rotermanni kvartalisse aadressil Rotermanni 6, saab kogu suve vältel toimuma mitmeid ERKI Moeshowle eelnevaid sündmusi, alates EKA tudengitööde näitustest kuni põnevate paneeldiskussioonide ning ERKI Moeshow võitja kollektsiooni väljapanekuni.

Esimesel näitusel on eksponeeritud teosed EKA kaasaegse kunsti, tekstiilidisaini ja graafika erialade tudengitelt: Helena Lepik, Brit Kikas, Jose Aldemar Muñoz Ñustes, Irmeli Terras, Annika Hint, Olesja Semenkova, Anni Kivisto ja Katrin Enni. Lisaks on võimalik nautida EKA tudengite fotonäituseid ka Rotermanni 14 vaateakendel. Näitused ja pood on avatud kuni 26. septembrini. EKA pop-up poest on võimalik osta nii EKA meeneid, tudengite disaini ja kunsti ning peagi ka ERKI meeneid ning ERKI Moeshow pileteid. Näituseprogrammi on koostanud ning kureerinud ERKI Moeshow 2021 peakorraldaja Cristopher Siniväli.

Avamisel allkirjastasid EKA haldus- ja finantsdirektor Andres Tammsaar ning US Real Estate´i juhatuse esimees Aavo Kokk ERKI Moeshow 2021 kuldsponsorluse lepingu, millega pandi algus sisutihedale moesuvele nii Rotermannis kui Merekindluses. Esimeseks suuremaks sündmuseks on 3. juulil Rotermannis toimuv ERKI Moeshow modelliotsing, kus valitakse modellid 28. augustil Patarei Merekindluses toimuvale ERKI finaalshowle.

„Meil on väga hea meel olla sel hooajal ERKI Moeshow partneriks pakkudes noortele võimalust oma loomingut esitleda laiemale publikule meie eriilmelistes arendustes. Moe olulisus Rotermannis ja Merekindluse uus tulemine saavad koostöös ERKI Moeshow noorusliku energiaga hulgaliselt lisaväärtust,“ sõnas US Real Estate´i juhatuse esimees Aavo Kokk. Lisaks noortele moeloojatele avatakse Rotermanni Ajamaja fuajees sel suvel ka Eesti Rahva Muuseumi Tallinna galerii.

ERKI Moeshow korraldamine annab Kunstiakadeemia tudengitele hea, ennastarendava  võimaluse teha koostööd moeshowd toetavate ettevõtete – toetajatega. Koostöö käigus avaneb tudengitel võimalus iseseisvalt kokku puutuda ja asju ajada äri ringkonna suurte tegijatega, mis ilmselgelt annab tulevikuks enesekindlust ja olulisi kontakte.

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud