FOTOGRAAFIA II 21.08-24.08 2017

NB! Grupp on komplekteeritud

Fotograafia – Autoportree

1. päev. Pildilise keele kui ka autoportree põhimõtetega tutvumine. Õpime kompositsioonilisi elemente ning alustame autoportreelist kaemust erinevate sisemiste ja väliste omaduste ühendamisel visuaalse keele abil.

Esimesel tunnil üritame mõista, miks, milliseid autoportreesid tehakse ja kuidas isiklikud omadused nendelt esile saavad kerkida.

2. päev. Kunstnikelt õppimine. Analüüsime erinevate kunstnike autoportreid ning kasutame nende stiili ja väljendusviisi inspiratsioonina enda autoportree tegemisel.

Teisel päeval üritame lugeda autoportreed ning aru saada, mida teatud visuaalsed kombinatsioonid väljendavad.

3. päev. Autoportree ilma iseendata. Harjutame veelgi enam isiklike mõtete ja emotsioonide väljendamist, kuid ilma enese füüsilise kohaloluta.

Kolmandal päeval proovime minna sügavamale autoportreelisse väljendusviisi ning leida asju/kohti/situatsioone, mis annavad edasi laiema pildi meie isiklikust enesepildist.

4. päev. Loominguline projekt. Õpilased viivad läbi kunstilise väljenduse iseendast/iseenda läbi, kus nad kasutavad visuaalselt enda taotlusi ja läbimõtestatud positsioone.

Neljandal päeval väljendame igaüks enda isikut, mis peaks tervikuna väljenduma pildikeelest kerkivast emotsioonist/mõttelisest lahendusest.

Osalejad: 14-17 aastased

Juhendaja: Mari Armei

Aeg: 21, 22, 23, 24. august

Kell 13.00-15.15

Koht: Lembitu tn. 12, Fotograafia osakond

Maht: 12 akadeemilist tundi

Hind: 80 eur (sisaldab materjale ja töövahendeid)


Õppekavarühm: kujutav kunst ja kunstiteadus

Registreerumine vormi kaudu SIIT

Info: koolitus@artun.ee, Pirje Kõvatomas +372 626 7327

Jaga sõpradega:

Postitas Pirje Kovatomas
Viimati muudetud

Uncategorized