EKA avatud akadeemia vektor­illustrat­siooni kursuse lõpu­tööde näitus

Anete-Advelk
Bianca-Triinu-Toots
Kadri-Piirimäe
Kaie-Palmaru
Kairit-Šor
Kerli-Samelselg
Kristi-Lipp
Maarja-Soidla
Olga-Lilleberg
Paula-Kesaväli
Piret-Kuldkepp
Ronja-Soopan
Viktoria-Raja

EKA avatud akadeemia avaldab sedapuhku juhendaja Maris Lindoja vektorillustratsiooni kursuse lõputööde näituse veebis galeriina. Siinkohal soovime eriliselt tänada nii juhendaja Marist kui ka osalejaid, kes kursuse veebipõhise õppena edukalt läbisid ja sedavõrd põnevate töödega hakkama said.

Arvutigraafika on vahend oma loovuse ja fantaasia arendamiseks samavõrd kui joonistamine ja maalimine. Enamusel kursusel osalejatest ei olnud varasemat kogemust programmiga, alustati päris algusest.

Kursuse töödest on näha, kuidas lühikese ajaga võib jõuda
põnevate ja julgete graafiliste töödeni. Loodetavasti innustab näitus arvutigraafikat katsetama neidki, keda vähesed oskused on kammitsenud.

UUS KURSUS

Adobe Illustratori veebipõhine algkursus uus kursus algab 11. mail, kuhu on veel võimalik osalejaks registreeruda. Jagame veidi tagasisidet sellel kursuse värsketelt lõpetajatelt.

Kairit Š.: Kursuse juhendaja Maris Lindoja oli ääretult hea õpetaja. Maris oskab väga hästi ainet edasi anda ning oli alati õppijatega väga kannatlik ja abivalmis. Samas Marise hea ja kohaselt terav huumor hoidis meid kõiki heas vaimses toonuses kogu kursuse jooksul. Ma olen väga tänulik, et sain õppida niivõrd targa ja hooliva õppejõu käe all. Minu meelest laabusid ka meie Zoomi tunnid pedagoogilises mõttes väga hästi. Tema tunnimahud olid parajad, et jälgida juhendamist ja teha harjutusi kaasa.

Olga L.: Kuna ei ole eelnevalt antud programmiga kokku puutunud, siis mulle oli kogu saadud info väga kasulik. Minu arvates kursus oli väga hästi struktureeritud: alustasime lihtkujunditest ning lõpetasime trükki ettevalmistamisega. Olen kindel, et hakkan omandatud võtteid kasutama enda töödes.

Kerli S.: Oli hea tempo ja kõik tehti detailselt selgeks ka täiesti algajale. Juhendaja oli väga professionaalne, suutis selgitada detailselt kõike. Väga tore oli, et alati sai küsida. Samas aga hoidis juhendaja tempot, et liiga pikalt ei jääks pidama teemade selgitamisele. Hea meelega osaleksin tema kursustel veel, sest on usaldus olemas, et tema kursused on väga arendavad. Suur aitäh!

Kaie P.: Jäin väga rahule just kursuse sisulise poole ja ülesehitusega ning sellega, et see materjal, mis sai läbi töötatud, oli väga suur.

Paula K.: Kõige enam jäin rahule kursuse tempo ja teemade mitmekülgsusega. Kiidan juhendajat Maris Lindoja väga professionaalse ja selge juhendamise eest, tänu millele sain kursuselt kaasa palju väärt teadmisi ja hea üldisema ülevaate. Samuti meeldisid väga kodused ülesanded, hea võimalus oli tundides õpitud teadmisi proovile panna. Kursuselt saadud konspekt oli samuti väga põhjalik ja arusaadav.

Kadri P.: Jäin rahule juhendaja Maris Lindojaga ja eriti tema kannatlikkusega. Ta selgitas hästi, ei tormanud ja veendus alati, et kõik saaksid asjast aru. Kodused tööd olid ka väga asjalikud. Võtsid küll aega, aga aitasid väga hästi tunnis omandatud teadmisi kinnistada.

Aitäh kõigile andekatele ja tragidele osalejatele!

Postitas Avatud Akadeemia
Viimati muudetud

Avatud akadeemia