III kursuse semestriprojekt koostöökontor COWORKSPACE

Autorid: Anni Leo, Ekaterina Zakilova, Inna Fleišer

Juhendajad: Tarmo Piirmets, Urmas Pastarus

Sisearhitektuuri osakonna III kursuse semestriprojektina sündinud koostöökontor Coworkshop on paindlik loomingulise töökeskonnaga kontor-töökoda, seminari- ja koostegemise ruum ning laboratoorium, kus saab teostada ja katsetada uusi ideid. Ruumiline lahendus, töökoja varustus ja erilahendusena sündinud mööbel aitavad kaasa ruumis tegutsejate koostööle. Koostöökontor on kavandatud nii, et loomingulise protsessi erinevate etappide sujuvat töövoog toimub kõik ühes ruumis – visandist arvutimudeli ja füüsilise prototüübi ehitamise ning selle pildistamiseni välja.

Koostöökontoris toimetavad insenerid, ahitektid, käsitöölised, kunstnikud, graafilised disainerid, mööbli- ja tootedisainerid.

Koostöökontori Coworkshop mobiilirakendus tagab registeeritud kasutajale võimaluse kas anonüümselt töötada või avalikustada oma nime ja tegevusvaldkonda ja näha mitu inimest parasjagu kontoris on, luua uusi kontakte teiste professionaalidega, suhelda, üksteist aidata, osaleda koolitustes jne. Töökodade masinad käivituvad käepaela viibutuse peale, mida kasutaja soetab automaadist vastavalt soovitud teenuspaketile.

1_coworkshop kollaaz
3_cowrkshop plaan
5_cowrkshop skeemid
7_coworkshop vizualisation
9_coworkshop vizualisation
9b_KUSS_AnniLeo_JekaterinaZakilova
coworkshop makett_1
coworkshop makett_3
coworkshop makett_5
Jaga sõpradega:

Postitas Triin Männik
Viimati muudetud