ISCP residentuuriprogrammi konkurss kunstnikele

Anu Vahtra 2017. aastal ISCP-EKKAK residentuuris. Foto: Kadri Laas

Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskus (EKKAK) kuulutab välja konkursi kunstnikele osalemaks 2-kuulises ISCP residentuuriprogrammis Brooklynis New Yorgis. EKKAK katab avaliku konkursi tulemusel välja valitud residendi lennu-, majutus- ja osalised elamiskulud.

ISCP on üks tunnustatumaid mittetulunduslikke kaasaegse kunsti institutsioone, mis pakub residentuuriprogramme karjääri alustavatele ja juba tunnustatud kunstnikele ning kuraatoritele. ISCP pakub oma residentidele isikliku, 24-tunnise juurdepääsuga stuudiopinna, regulaarsed stuudiokülastused residentuuriprogrammi külaliskriitikutelt, ühiskülastused muuseumitesse, galeriidesse ja teistesse kultuuriinistitutsioonidesse ning osalemisvõimaluse ISCP avalike loengute programmis. Samuti on residendid oodatud osalema nii ISCP näituse- kui osalusprojektide programmis.

ISCP-EKKAK residentuur toimub ajavahemikus 1. oktoober – 30. november 2018.

Kandideerimiseks palume hiljemalt 9. märtsiks 2018 esitada aadressil iscp@ecadc.ee järgmised materjalid:
– vabas vormis avaldus, mis kirjeldab, kuidas ISCP-EKKAK residentuuriprogramm aitaks kaasa selles osaleva kunstniku praktika edasisele arengule;
– viimase 3 aasta näituseprojektide dokumentatsioon (pdf kuni 10 visuaaliga või link portfooliole);
– elulookirjeldus (koos kahe soovitaja kontaktandmetega).

Kõik ISCP residentuuriprogrammi konkursil osalemiseks vajalikud materjalid palume esitada inglise keeles. Avaldusi hindab EKKAK poolt nimetatud rahvusvaheline žürii.

ISCP-EKKAK residentuuriprogrammi toetavad Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskus ja Eesti Kultuuriministeerium.

Lisainfo:
Kadri Laas
Projektijuht
56698720
kadri@ecadc.ee

Jaga sõpradega:

Postitas Kunstiakadeemia
Viimati muudetud