Astu rahvusvahelisse magistriõppesse Eesti Kunstiakadeemias! Tähtaeg 3. mai!

Algus k.p.:
01.03.2017

Lõpp k.p.:
03.05.2017

Tänavu avas Eesti Kunstiakadeemia rahvusvahelise magistriõppe vastuvõtu kõigile sisseastujatele juba märtsis.

Vastuvõtt rahvusvahelistele õppekavadele nii eestlastele www.sais.ee keskkonnas kui ka välismaalastele Dream apply-s vaid 3. maini, 2017.

SAIS.ee-s saab avaldusi esitada animatsiooni, interaktsioonidisaini, sisearhitektuuri ning urbanistika inglisekeelsetele magistriõppekavadele.

Ühisõppekavadele disain ja tootearendus (Design&Engineerig, TTÜ+EKA) ja kirjandus, visuaalkultuuri ja filmiuuringud (Literature, Visual Culture and Film Studies, TLÜ+EKA) saab kandideerida partnerülikoolide vastuvõtusüsteemide kaudu.

Vestlused kandidaatidega toimuvad 15.05.-26.05.2017

Vaata sisseastumise kohta lähemalt SIIT

Uuri õppekavade kohta www.artun.ee/masters
ja vaata videosid EKA välistudengite kogemusest siin 

Jaga ja kutsu sõbrad õppima! Rahvusvaheline haridus kodust lahkumata!


Eesti Kunstiakadeemia*
Eesti Kunstiakadeemias on võimalik õppida ligi kolmekümnel erialal arhitektuuri-, disaini-, kunstikultuuri ning vabade kunstide teaduskonnas, paljudel neist saab Eestis kolmel astmel kõrghariduse omandada vaid siin. Kunstiakadeemia teeb koostööd maailma tippülikoolidega ning on oluliste rahvusvaheliste haridus- ja erialavõrgustike liige, mis annab siin õppijatele ja töötajatele suurepärased võimalused silmaringi ja mõttemaailma avardamiseks ning enesearenguks. Eesti Kunstiakadeemia on Eesti Disainikeskuse ja Eesti Arhitektuurikeskuse üks ellukutsuja ning osaleb aktiivselt riiklike disaini-, linnaplaneerimise-, hariduse- ja kunstistrateegiate väljatöötamises. Kunstiakadeemia tudengid ja õppejõud räägivad ja teevad aktiivselt kaasa ühiskonna ja elukeskkonna arendamises. Oma vilistlaste kaudu ja nendega koostöös esindab Eesti Kunstiakadeemia liikmeskond Eesti Vabariiki olulistel rahvusvahelistel areenidel.
Siia on oodatud õppima sotsiaalselt tundlikud, motiveeritud ning loovad mõtlejad. www.artun.ee

*Red Dot Award/Ainsa Eesti ja Ida-Euroopa regiooni ülikoolina QS World University Ranking of Top 200 Art&Design Schools

Jaga sõpradega:

Postitas Kunstiakadeemia
Viimati muudetud

Akadeemiline kalenderSisseastujale