Audentese Erakoolis on avatud Näitus Armin Kõomägi erakogust

"Bürokraat II", Katrin Rüütli
Olete oodatud külastama näitust Audentese erakoolis (Tondi 84, Tallinn) alates 28. novembrist. Näitus jääb avatuks 2014. aasta veebruari lõpuni.

2013. aasta lõpus käivitavad Vaal Galerii ja Audentese Erakool ühisprojekti, mille eesmärgiks on populariseerida ja iseäranis kooliõpilastele lähemale tuua Eesti kaasaegset kunsti. Galerii ja kooli koostöö raames näidatakse Audentese nn. suure maja ruumides kunstitöid, mis pole mõeldud lihtsalt niisama seinapinna elavdamiseks ja kaunistamiseks, vaid ka kaasamõtlemiseks ja inspiratsiooniallikaks kõigile, kes nendega silmitsi satuvad.
 
Pilootprojektina on Audentese koolimaja I korrusele välja pandud kirjanik Armin Kõomäe erakogust pärinevate tööde näitus, mis kujutab endast kokkuvõtlikku läbilõiget tänapäeva kunstitehnikatest ja meediumidest (õlimaal, kollaaž, foto jne), esindatud on sellised tähelepanuväärsed eesti nüüdiskunstnikud nagu Jaan Toomik, Mall Nukke, Rauno Thomas Moss, Katrin Rüütli, Marko Mäetamm, Elis Saareväli, Külli Suitso, Ronald Baumann, Mara Koppel ja Arne Maasik
 
Teksti koostas Rainer Vilumaa
Kunstiteadlane
Audentese kunstiõpetuse õpetaja
Projekti koordinaator

Lisainfo:
Vaal galerii
6810 871
5302 8766
galerii@vaal.ee


Postitas Solveig Jahnke
Viimati muudetud