Avatud loeng: Onur Sönmez, 31. märtsil kell 18

Asukoht:
Kanuti Gildi SAAL (Pikk 20, Tallinn)

Algus k.p.:
31.03.2016

Algusaeg:
18:00

Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuriteaduskonna avatud loengute sarjas esineb 31. märtsil Onur Sönmez (München)

“Designing interfaces: from architectural facades to everyday objects”

Loeng toimub kell 18 Kanuti Gildi SAALis (Pikk 20, Tallinn)

Onur Sönmez on disainer, kes tegutseb liideste- ja interaktsioonidisaini vallas. Tema tööd on olnud väljas sellistes kohtades nagu Veneetsia Arhitektuuribiennaal, Saatchi galerii Londonis, Ars Electronica, Transmediale ’15 Berlin, Media Facades Festival Europe, Connecting Cities, Linz 09 European Capital of Culture.

Pärast visuaalse kommunikatsiooni bakalaureusekraadi omandamist Istanbuli Bilgi Ülikoolis, läks ta täisstipendiumiga Linzi, Austriasse, kus omandas liidesekultuurides magistrikraadi Linzi Kunstiülikoolis, töötas Ars Electronika Futurelab-is ja Boschi disainistuudios Münchenis ja hetkel töötab ta Kontrastmomendis liidesedisainerina, kus muu hulgas arendab interaktiivseid liideseid ja juhtimismeetodeid BMW grupile.

www.onursonmez.com/

Arhitektuuriteaduskond kutsub Tallinnasse loengusarjale esinema maailmas tuntud arhitekte, teoreetikud, kriitikud ja urbaniste, et tutvustada arhitektuuri, disaini, linnaehituse ning kriitilise mõtte värskeid vaatenurki. Loengud on mõeldud nii arhitektuurivaldkonna tudengitele ja erialaga seotud professionaalidele, kui ka ruumikultuuri huviliste laiemale ringile. Loengud on inglise keeles ning tasuta.

Loengusarja kodulehekülg: www.avatudloengud.ee
Loengusarja kuraatorid on Sille Pihlak ja Siim Tuksam
Loengusarja kevadhooaega toetab Eesti Kultuurkapital

Olete oodatud!

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Anu Piirisild
Viimati muudetud

Arhitektuur ja linnaplaneerimine Avatud loengud