Disain ja rakenduskunst / Design & Crafts magistritööde kaitsmised 4.–7. juunil 2018

Algus k.p.:
04.06.2018

Algusaeg:
14:00

Lõpp k.p.:
07.06.2018

Eesti Kunstiakadeemia disainiteaduskonna õppekavade Disain ja rakenduskunst (eestikeelne) ja Design & Crafts (ingliskeelne) erialade ehte- ja sepakunsti, moedisaini, nahakunsti ja -disaini, tekstiilidisaini, keraamika ning klaasikunsti ja -disaini magistritööde kaitsmised toimuvad 4.–7. juunil 2018.

Magistritööd on eksponeeritud EKA lõputööde näitusel TASE ‘18, Lembitu 10.

 

 

Esmaspäev, 4. juuni 2018
Ehte- ja sepakunst
Kaitsmised toimuvad EKAs (Lembitu 12) ja Eesti Filmimuuseumis (Pirita tee 64).
Magistritööd on eksponeeritud näitusel TASE ‘18 (Lembitu 10).

Ehtekunst

14.00 Noga Rachel Harel
A Mysterious Encounter in the Forest. Reaching Transcendence through the Earthly Object
Juhendaja dots Piret Hirv (MA)
Retsensent Vappu Thurlow (MA)
Kaitsmine on inglise keeles ja toimub EKAs, Lembitu 12 ruumis L 12/05.

Sepakunst

16.00 Hannes Tõnuri
Raudlugulaul
Juhendajad Rait Siska (MA), Paul Beaudoin (PhD)
Retsensent Gerhard Lock (MA)
Kaitsmine toimub Eesti Filmimuuseumis, Pirita tee 64.

 

Kolmapäev, 6. juuni 2018
Moedisain, nahakunst ja -disain, tekstiilidisain
Kaitsmised toimuvad EKAs, Lembitu 10,  TASE ‘18 näitusel ja Lembitu 12, ruumis L 12/05.

Moedisain

10.00 Omair Javaid Malik
Revival of Ajrak
Juhendajad Marit Ahven (MA), Kristi Kuusk (PhD)
Retsensent Julia Valle Noronha (MA)
Kaitsmine on inglise keeles ja algab Lembitu 12 ruumis L 12/05.

Nahakunst ja -disain

11.00 Kelian Luisk
Tööstuses toodetud jalatsi disainiprotsessid
Juhendaja Kärt Põldmann (MA)
Retsensent Jaana Päeva (MA)
Kaitsmine algab Lembitu 12 ruumis L 12/05.

12.00 Elis Teterin
Vahetatavate osadega sandaalikollektsioon
Juhendaja Karin Kallas (MA)
Retsensent Marika Jylhä (MA)
Kaitsmine algab Lembitu 12 ruumis L 12/05.

13.00⎼14.00 paus

14.00 Kaire Olt
Ajaga seotud kaasaskantav kääbusraamat. Kunstnikuraamatute seeria „Unistuste metamorfoos ehk igatsus täiuslikkuse järele“
Juhendaja prof Lennart Mänd (MA)
Retsensent Tulvi Turo (MA)
Kaitsmine algab Lembitu 12 ruumis L 12/05.

15.00 Maarja Roolaht
Helitekitavate tsirkusevahendite loomine
Juhendaja prof Lennart Mänd (MA)
Retsensent Kadri Noormets (MA)

Tekstiilidisain

16.00 Kristina Puz
Muinaslugudest inspireeritud pesukollektsioon “Love in a Mist”
Juhendaja Kätlin Kaljuvee (MA)
Retsensent Kirill Safonov (MA)
Kaitsmine algab Lembitu 12 ruumis L 12/05.

 

Neljapäev, 7. juuni 2018
Keraamika, klaasikunst ja -disain
Kaitsmised toimuvad EKAs, Lembitu 10, TASE ‘18 näitusel ja Lembitu 12, ruumis L 12/04.

Keraamika

10.00 Helena Tuudelepp
Keraamiline ese kui vahend ja kogemus
Juhendaja Evelin Saul (MA)
Retsensent Annika Teder (MA)
Kaitsmine toimub näitusel.

11.00 Madli Väli
Laste toidunõude komplekt „Jänes kutsub sööma!“
Juhendaja Rita Randmaa (MA)
Retsensent Külli Kõiv (MA)
Kaitsmine algab Lembitu 12 ruumis L 12/04.

Klaasikunst ja -disain

12.30 Maarja Mäemets
Kurbusetehas
Juhendaja dots Kristiina Uslar (MA)
Retsensent Kristel Schwede (MA)
Kaitsmine algab Lembitu 12 ruumis L 12/04.

 

Magistritööd on lugemiseks saadaval EKA e-raamatukogus (viited ülal).

Jaga sõpradega:

Postitas merle.lobjakas
Viimati muudetud

Disain ja rakenduskunst