Disainiöö ekskursioon

Disainiöö mitte ainult ei koonda ja too loovinimesi lähemale publikule, vaid ka viib huvilised nendesamade loovettevõtjate juurde. Tänavu juba teist korda toimuvad avatud ekskursioonid kõigile huvilistele, et kaotada mõttelist distantsi disaineri ja tarbija vahel. Viime nad omavahel kokku, tutvustame näost näkku. Tasub kindlasti kohale tulla!

Ekskursioonid on hea võimalus kaeda loovettevõtete köögipoolt ning saada teadlikumaks, kes on meie kohalikud põnevad disainerid ja kuidas luuakse seesama toode, mida hiljem poeletilt osta või personaalselt tellida saab.

Tuntud ning kvaliteetsete disainilahenduste taga on põnevad inimesed, kes kasutavad prototüüpide ning originaaltoodete tegemisel veidi kummalisi aparaate. Töölaud on lookas erinevatest ja kohati arusaamatutest sketsidest, ennenägematutest materjalinäidistest ja esiotsa ebaloogilisena tunduvast atribuutikast, mis kokkuvõttes meenutab ehk hoopis Tootsi taskuid. Kuid kogu see varustus on vajalik inspireeriva keskkonna loomiseks ja reaalsete toodete valmistamiseks – just nende toodete, mida same osta poelettidelt ja mis kujundavad meie elu.

Tule avasta, naudi ja hinga sisse tubli kogus loovust ja disainikunsti. Piletihinnaks on vaid 5 eurot ning teekond igati põnev ja meeldejääv.

Aeg: 27.09 kell 12.00 – 16:00

Algus ja lõpp: Teater NO99 eest, Sakala 3

Eelregistreerumine kuni 25.09 ekskursioon@disainioo.ee (ekskursioonile pääsevad huvilised ka õigel ajal kohale tulles)

Pilet: 5€

Marsruut: Teater NO99 —> HARU —> EKA —> Maiasmoka kontor —> Oot Oot —>NO99

Disainiöö ekskursioonide toimumisele aitavad kaasa head koostööpartnerid:

Taisto Bussid, Maiasmokk, Võlu Vesi.

Lisainfo: http://www.disainioo.ee/et/sisu/disainieksku.html

Postitas Inger Viirpalu
Viimati muudetud