DOKKING Station Vent Space’is

DOKKING Station Vent Space'is
Asukoht:
Vent Space projektiruum, Vabaduse väljak 6/8

Algus k.p.:
21.10.2021

Algusaeg:
18:00

Lõpp k.p.:
31.10.2021

Vent Space projektiruumis näituse DOKKING Station avamine neljapäeval, 21.10.21, kell 18.00

DOKKING Station on saanud nime dokkimisjaamalt, kõik-ühes seadmelt eriilmeliste portidega, võimaldades nii rohkelt side- ja teabeedastusviise. Nii on ka DOKKING Station kõikvõimalikest allikaist pärit ideede ja sisendite vahetamise kese; see on ülekandekanal, mõttevahetusvõrgustik. Siin jookseb risoomi mööda mõte – algul ehk inimeselt kivile, juhtmelt juurele, ja vastupidi. Võrgustik ootab, tuleb end vaid sisse lülitada, valida port.  

Näitus DOKKING Station VENT Space’is on võtnud eesmärgiks demonstreerida dokkimisjaama kui kujundit, mis hõlmab kriitilist vaadet kaasaegsele kunstiskeenele ning seab keskpunkti tundliku suhestumise ümbritsevaga, loodusega, materjali endaga selle igas vormis. 

Koostööd ja koosõppimist ajendava avatud ruumina on DOKKING Station koht, kus saab end nii vooluvõrku ühendada kui ka sealt lahti ühendada. Dokkimisjaam on ühenduse nurgakivi ning ilma selleta sisendid teineteiseni ei jõua. DOKKING Station kutsub üles valima oma port ja ühendama end võrku ühelt või teiselt poolt – kuulama ja vaatama, häälestuma. Tere tulemast. 

Programm:
21.10, 18.00 – näituse avamine
23.10, 13.00–16.00 – Laiformaadi dihhotoomia: fotograafia töötuba, Will Britten (osalemiseks kirjuta dokkartscentre@gmail.com)
22.10/24.10, 13.00–18.00 – performatiivne töötuba kanga algustest, Ingrid Helena Pajo 26.10, 16.00–18.00 – bioplastiku töötuba, Katarina Kruus (osalemiseks kirjuta dokkartscentre@gmail.com) 

Osalevad kunstnikud: Will Britten (UK), Katarina Kruus (EST), Liina Leo (EST), Eugenio Marini (IT), Kristian Stapleton (UK), Ingrid Helena Pajo (EST) 

Näitus Facebookis

Näitust korraldab DOKK Arts Centre. Alternatiivseid kunsti tegemise- ja näitamisviise otsivale kunstnike ühendusele DOKK Arts Centre’le panid aluse Liina Leo ja Will Britten 2021. aastal Balti Laevaremonditehases Hiiumaal, Suuresadamas. 

Graafiline disain: Liina Leo 

Näitust toetab Eesti Kultuurkapital.

Täname: Morris Eigi, Tanel Eigi, Maris Lukk, Jonathan Chatterton, Olev Leo, Vent Space, Eesti Kunstiakadeemia. 

Näitus on avatud T-P 13.00–18.00

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud

Vent SpaceVent Space blogi Näitused